Responsive Theme - en to tr translation catalogue (124 entries)

en: Pages:
tr: Sayfalar:

en: &#8249; Older posts
tr: ‹ Daha Eski Yazılar

en: Newer posts &#8250;
tr: Daha Yeni Yazılar ›

en: Read more &#8250;
tr: Devamını oku ›

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
tr: Bu gönderi şifre korumalıdır. Yorumları görmek için şifreyi giriniz.

en: &#8249; Older comments
tr: ‹ Eski yorumlar

en: Newer comments &#8250;
tr: Yeni yorumlar ›

en: Pings&#47;Trackbacks
tr: Sinyaller&#47;Geri izlemeler

en: %1$d %2$s for "%3$s"
tr: %1$d %2$s için "%3$s"

en: Name
tr: Ad

en: E-mail
tr: E-posta

en: Website
tr: Web sitesi

en: &copy;
tr: ©

en: scroll to top
tr: başa dön

en: Responsive Theme
tr: Responsive Teması

en: powered by
tr: güçlendiren:

en: &#8249; Return to
tr: &#8249; Geri dön

en: No Comments &darr;
tr: Henüz Yorum Yapılmadı &darr;

en: 1 Comment &darr;
tr: 1 Yorum &darr;

en: % Comments &darr;
tr: % Yorum &darr;

en: Tagged with:
tr: Etiketler:

en: Posted in %s
tr: %s kategorisine gönderildi

en: Edit
tr: Düzenle

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
tr: 404 - Sayfa Bulunamadı

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
tr: Panik Yapma, bunu beraber atlatacağız. Seçenekleri beraber gözden geçirelim.

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
tr: Geri dönebilirsin %s ya da gitmek istediğiniz sayfayı arayın

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: &larr; Home
tr: &larr; Ana Sayfa

en: Daily Archives: %s
tr: Günlük Arşivler: %s

en: Monthly Archives: %s
tr: Aylık Arşivler: %s

en: Yearly Archives: %s
tr: Yıllık Arşivler: %s

en: Blog Archives
tr: Blog Arşivleri

en: Your search for %s did not match any entries.
tr: Aradığınız %s kelimesi için herhangi sonuç bulunamadı

en: Permanent Link to %s
tr: %s için Kalıcı Link

en: Search results for: %s
tr: %s için arama sonuçları

en: search here &hellip;
tr: ara &hellip;

en: Go
tr: Ara

en: Image Information
tr: Resim Detayı

en: Full Size:
tr: Tam Boyut:

en: Aperture: f&#47;
tr: Diyafram: f&#47;

en: Focal Length:
tr: Odak Uzaklığı

en: Shutter:
tr: Enstantane:

en: Camera:
tr: Fotoğraf Makinesi:

en: In Archive
tr: Arşivde:

en: Home Widget 1
tr: Ana Sayfa Bileşeni 1

en: Home Widget 2
tr: Ana Sayfa Bileşeni 2

en: Home Widget 3
tr: Ana Sayfa Bileşeni 3

en: About
tr: Hakkında

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Latest Posts
tr: Son Gönderiler

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Top Menu
tr: Üst Menü

en: Header Menu
tr: Başlık Menüsü

en: Sub-Header Menu
tr: Alt Başlık Menüsü

en: Footer Menu
tr: Dipnot Menüsü

en: Page %s
tr: %s Sayfası

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
tr: %4$s<span class="%3$s"> tarafından </span> %2$s <span class="%1$s"> tarihinde eklendi </span>

en: View all posts by %s
tr: %s tarafından tüm gönderileri görüntüle

en: Archive for %s
tr: %s Arşivleri

en: Posts tagged %s
tr: %s etiketiyle etiketlenen yazılar

en: Error 404
tr: Hata 404

en: More Themes
tr: Daha Fazla Tema

en: Showcase
tr: Referanslar

en: Main Sidebar
tr: Ana Yan Kolon

en: Right Sidebar
tr: Sağ Yan Kolon

en: Left Sidebar
tr: Sol Yan Kolon

en: Left Sidebar Half Page
tr: Yarım Sayfa Sol Yan Kolon

en: Right Sidebar Half Page
tr: Yarım Sayfa Sağ Yan Kolon

en: Gallery Sidebar
tr: Galeri Kenar Çubuğu

en: Top Widget
tr: Üst Bileşen

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog (full posts)
tr: Blog (tüm yazılar)

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Excerpt (summary)
tr: Blog Tanıtım Yazısı (özet)

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full Width Page (no sidebar)
tr: Tam genişlikte sayfa (kenar çubuğu yok)

note: Template Name of the plugin/theme
en: Landing Page (no menu)
tr: Açılış Sayfası (menü yok)

note: Template Name of the plugin/theme
en: Sitemap
tr: Site Haritası

en: Layout
tr: Tasarım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Hello, World!
tr: Merhaba, Dünya!

en: Your H2 subheadline here
tr: H2 alt anabaşlığınız buraya

en: Call to Action
tr: Aksiyon Çağrısı

en: Theme Options
tr: Tema Seçenekleri

en: Options Saved
tr: Tercihler Kaydedildi

en: Theme Elements
tr: Tema Elemanları

en: Save Options
tr: Seçenekleri Kaydet

en: Restore Defaults
tr: Varsayılan ayarlara geri dön

en: Logo Upload
tr: Logo Yükle

en: Custom Header
tr: Özelleştirilmiş Başlık

en: Need to replace or remove default logo?
tr: Varsyaılan logoyu değiştirmek veya silmek mi istiyorsunuz?

en: Home Page
tr: Ana Sayfa

en: Headline
tr: Başlık

en: Enter your headline
tr: Başlık giriniz

en: Subheadline
tr: Alt Başlık

en: Enter your subheadline
tr: Alt Başlık giriniz

en: Content Area
tr: İçerik

en: Enter your content
tr: İçerik giriniz

en: Featured Content
tr: Özelleştirilmiş İçerik

en: See Docs
tr: Dökümanlara Göz At

en: Default Layouts
tr: Varsayılan Tasarım

en: Default Static Page Layout
tr: Varsayılan Statik Sayfa Tasarımı

en: Social Icons
tr: Sosyal Medya İkonları

en: Enter your Twitter URL
tr: Twitter bağlantı adresinizi giriniz

en: Enter your Facebook URL
tr: Facebook bağlantınızı giriniz

en: Enter your LinkedIn URL
tr: Linkedin bağlantı adresini giriniz

en: Enter your YouTube URL
tr: YouTube bağlantı adresini giriniz

en: Enter your StumbleUpon URL
tr: StumbleUpon bağlantı adresini giriniz

en: RSS Feed
tr: RSS Beslemesi

en: Enter your RSS Feed URL
tr: RSS Besleme bağlantınızı giriniz

en: Enter your Google+ URL
tr: Google+ bağlantı adresinizi giriniz

en: Enter your Instagram URL
tr: Instagram bağlantı adresinizi giriniz

en: Enter your Pinterest URL
tr: Pinterest bağlantı adresini giriniz

en: Enter your Yelp! URL
tr: Yelp bağlantı adresinizi giriniz

en: Enter your Vimeo URL
tr: Vimeo bağlantı adresinizi giriniz

en: Enter your foursquare URL
tr: foursquare bağlantı adresinizi giriniz

en: Custom CSS Styles
tr: Özelleştirilmiş CSS Kodları

en: CSS Tutorial
tr: CSS Eğitimi

en: Enter your custom CSS styles.
tr: Özelleştirilmiş CSS kodlarınızı giriniz

en: Custom Scripts for Header and Footer
tr: Header ve Footer için Özelleştirilmiş Kodlar

en: Quick Tutorial
tr: Hızlıca Öğren

en: Enter your custom header script.
tr: Özelleştirilmiş header kodları buraya

en: Enable Custom Front Page
tr: Özelleştirilmiş Ana Sayfayı Etkinleştir

en: Help
tr: Yardım

en: Instructions
tr: talimatlar

en: Translate
tr: Tercüme

en: Welcome to %1$s! Upgrade to %2$s today.
tr: %1$s'e Hoşgeldiniz! %2$s'e hemen yükseltiniz
