Responsive Theme - en to tk translation catalogue (43 entries)

en: Pages:
tk: Sahypalar:

en: &#8249; Older posts
tk: &#8249; Köne ýazgylar

en: Newer posts &#8250;
tk: Täze ýazgylar &#8250;

en: Read more &#8250;
tk: Dowamyny oka &#8250;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
tk: Bu ýazgy açarsöz bilen goralan. Jogaplary görmek üçin açarsözi giriň.

en: &#8249; Older comments
tk: &#8249; Öňki jogaplar

en: Newer comments &#8250;
tk: Täze jogaplar &#8250;

en: %1$d %2$s for "%3$s"
tk: "%3$s" üçin %1$d%2$s

en: Name
tk: Adyňyz

en: Website
tk: Websaýt

en: scroll to top
tk: ýokary

en: powered by
tk: -iň kömegi bilen

en: &#8249; Return to
tk: &#8249; Yza

en: No Comments &darr;
tk: Jogap Ýok &darr;

en: 1 Comment &darr;
tk: 1 Jogap &darr;

en: % Comments &darr;
tk: % Jogap &darr;

en: Tagged with:
tk: Tagler:

en: Posted in %s
tk: %s bölümine goşuldy

en: Edit
tk: Üýtget

en: Home
tk: Baş Sahypa

en: &larr; Home
tk: &larr; Baş sahypa

en: Daily Archives: %s
tk: Günlik Arhiw: %s

en: Monthly Archives: %s
tk: Aýlyk Arhiw: %s

en: Yearly Archives: %s
tk: Ýyllyk Arhiw: %s

en: Blog Archives
tk: Blog Arhiwy

en: Your search for %s did not match any entries.
tk: %s gözleginde hiçzat tapylmady.

en: Permanent Link to %s
tk: %s-a hemişelik sep

en: Search results for: %s
tk: %s üçin gözleg netijeleri:

en: search here &hellip;
tk: gözle &hellip;

en: Go
tk: Bas

en: In Archive
tk: Arhiwda

en: About
tk: Barada

en: Categories
tk: Bölümler

en: Latest Posts
tk: Soňky Ýazgylar

en: Pages
tk: Sahypalar

en: Top Menu
tk: Esas Menýu

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
tk: %4$s <span class="%3$s">tarapyndan</span> %2$s<span class="%1$s">-da ýazyldy.</span>

en: View all posts by %s
tk: %s agzanyň ähli ýazgylary

en: Archive for %s
tk: %s üçin Arwih

en: Posts tagged %s
tk: %s bilen taglenen ýazgylar

en: Error 404
tk: Hata 404

en: Hello, World!
tk: Salam, Dünýä!

en: Home Page
tk: Baş Sahypa
