Responsive Theme - en to pl translation catalogue (136 entries)

en: Pages:
pl: Stron:

en: &#8249; Older posts
pl: &#8249; Starsze wpisy

en: Newer posts &#8250;
pl: Nowsze wpisy

en: Read more &#8250;
pl: Czytaj więcej &#8250;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl: Ten wpis jest zabezpieczony hasłem. Wprowadź je, aby zobaczyć komentarze.

en: &#8249; Older comments
pl: &#8249; Starsze komentarze

en: Newer comments &#8250;
pl: Nowsze komentarze

en: Pings&#47;Trackbacks
pl: Pingi/Trackbacki

en: %1$d %2$s for "%3$s"
pl: %1$d %2$s dla "%3$s"

en: Name
pl: Imię

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: scroll to top
pl: przewiń do góry

en: powered by
pl: Witryna wspierana przez

en: &#8249; Return to
pl: Wróć do

en: No Comments &darr;
pl: Brak komentarzy &darr;

en: 1 Comment &darr;
pl: 1 Komentarz &darr;

en: % Comments &darr;
pl: % Komentarzy &darr;

en: Tagged with:
pl: Tagi:

en: Posted in %s
pl: Napisano w %s

en: Edit
pl: Edytuj

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
pl: 404 &#8212; Miło Cię tu spotkać!

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
pl: Nie panikuj, przejdziemy przez to razem. Zobacz jakie masz możliwości.

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
pl: Możesz wrócić do %s lub wyszukać stronę której szukasz

en: Home
pl: Strona główna

en: &larr; Home
pl: &larr; Strona główna

en: Daily Archives: %s
pl: Dzienne archiwa: %s

en: Monthly Archives: %s
pl: Miesięczne archiwa: %s

en: Yearly Archives: %s
pl: Roczne archiwa: %s

en: Blog Archives
pl: Archiwa Bloga

en: Your search for %s did not match any entries.
pl: Do zapytania %s nie znaleziono żadnych pasujących wpisów

en: Permanent Link to %s
pl: Bezpośredni odnośnik do %s

en: Search results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla zapytania &#8222;%s&#8221;

en: search here &hellip;
pl: wpisz szukaną frazę &hellip;

en: Go
pl: Idź

en: Image Information
pl: Informacje o obrazie

en: Full Size:
pl: Pełny rozmiar

en: Aperture: f&#47;
pl: Przysłona: f/

en: Focal Length:
pl: Ogniskowa:

en: Shutter:
pl: Czas migawki:

en: Camera:
pl: Aparat:

en: In Archive
pl: W archiwum

en: Home Widget 1
pl: Widget 1 - Strona Główna

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
pl: To jest pierwszy widget strony głównej. Aby go edytować, przejdź do menu Wygląd > Widgety, następnie wybierz szósty widget od góry nazwany Home Widget 1. W menu widgetów, możesz także zmienić tytuł tego widgeta.

en: Home Widget 2
pl: Widget 2 - Strona Główna

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
pl: To jest drugi widget strony głównej. Aby go edytować, przejdź do menu Wygląd > Widgety, następnie wybierz siódmy widget od góry nazwany Home Widget 2. W menu widgetów, możesz także zmienić tytuł tego widgeta.

en: Home Widget 3
pl: Widget 3 - Strona Główna

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
pl: To jest trzeci widget strony głównej. Aby go edytować, przejdź do menu Wygląd > Widgety, następnie wybierz ósmy widget od góry nazwany Home Widget 3. W menu widgetów, możesz także zmienić tytuł tego widgeta.

en: About
pl: O

en: Categories
pl: Kategorie

en: Latest Posts
pl: Starsze posty

en: Pages
pl: Strony

en: Top Menu
pl: Menu Górne

en: Header Menu
pl: Menu Nagłówka

en: Sub-Header Menu
pl: Podmenu Nagłówka

en: Footer Menu
pl: Menu Stopki

en: Page %s
pl: Strona %s

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
pl: <span class="%1$s">Publikacja </span>%2$s<span class="%3$s"> przez </span>%4$s

en: View all posts by %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy, napisane przez %s

en: Archive for %s
pl: Archiwum dla %s

en: Posts tagged %s
pl: Posty z tagami %s

en: Error 404
pl: Błąd 404

en: More Themes
pl: Więcej motywów

en: Showcase
pl: Wystawa

en: Main Sidebar
pl: Główny panel boczny

en: Right Sidebar
pl: Panel boczny prawy

en: Left Sidebar
pl: Panel boczny lewy

en: Left Sidebar Half Page
pl: Lewy Sidebar Połowa Strony

en: Right Sidebar Half Page
pl: Prawy Sidebar Połowa Strony

en: Gallery Sidebar
pl: Galeria Sidebar

en: Colophon Widget
pl: Widget Kolofon

en: Top Widget
pl: Górny Widget

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog (full posts)
pl: Blog (pełne posty)

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Excerpt (summary)
pl: Fragment Bloga (streszczenie)

note: Template Name of the plugin/theme
en: Content/Sidebar
pl: Treść/Baner

note: Template Name of the plugin/theme
en: Sidebar/Content
pl: Baner/Treść

note: Template Name of the plugin/theme
en: Content/Sidebar Half Page
pl: Treść/Baner na pół strony

note: Template Name of the plugin/theme
en: Sidebar/Content Half Page
pl: Baner/Treść na pół strony

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full Width Page (no sidebar)
pl: Pełna szerokość strony (brak baneru)

note: Template Name of the plugin/theme
en: Landing Page (no menu)
pl: Strona lądowania (bez menu)

note: Template Name of the plugin/theme
en: Sitemap
pl: Mapa strony

en: Layout
pl: Układ strony

en: Default
pl: Domyślny

en: Hello, World!
pl: Witaj, świecie!

en: Your H2 subheadline here
pl: Tekst drugiego nagłówka H2

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
pl: Twój tytuł, podtytuł oraz treść możesz edytować w Opcjach Motywu. Przycisk Akcji oraz jego odsyłacz. Miejsce w prawej części strony głównej może być obrazem lub filmem z YouTuba.

en: Call to Action
pl: Treść Akcji

en: Theme Options
pl: Opcje motywu

en: Options Saved
pl: Opcje zostały zapisane.

en: Theme Elements
pl: Elementy motywu

en: Disable Call to Action Button?
pl: Wyłącz przycisk zachęcenia do działania (CTA)?

en: Save Options
pl: Zapisz Opcje

en: Restore Defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Logo Upload
pl: Dodaj logo

en: Custom Header
pl: Niestandardowy nagłówek

en: Need to replace or remove default logo?
pl: Chcesz zmienić lub usunąć domyślne logo?

en: Home Page
pl: Strona główna

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Enter your headline
pl: Wpisz nagłówek

en: Subheadline
pl: Podtytuł

en: Enter your subheadline
pl: Treść podtytułu

en: Content Area
pl: Obszar treści

en: Enter your content
pl: Wpisz treść

en: Call to Action (URL)
pl: Adres URL zachęcenia do akcji (CTA)

en: Enter your call to action URL
pl: Wpisz adres URL dla przycisku akcji

en: Call to Action (Text)
pl: Tekst akcji

en: Enter your call to action text
pl: Wpisz tekst Call To Action.

en: Featured Content
pl: Promowana zawartość

en: See Docs
pl: Pomoc

en: Paste your shortcode, video or image source
pl: Wklej tutaj swój krótki kod, link do filmiku lub zdjęcia

en: Default Layouts
pl: Domyślny układ strony

en: Default Static Page Layout
pl: Domyślny statyczny układ strony

en: Default Single Blog Post Layout
pl: Domyślny układ pojedynczego postu na blogu

en: Default Blog Posts Index Layout
pl: Domyślny układ indeksu postów na blogu

en: Social Icons
pl: Ikony społecznościowe

en: Enter your Twitter URL
pl: Wpisz adres URL Twojego konta Twitter

en: Enter your Facebook URL
pl: Wpisz adres URL Twojego konta Facebook

en: Enter your LinkedIn URL
pl: Wpisz adres URL Twojego konta LinkedIn

en: Enter your YouTube URL
pl: Wpisz adres URL Twojego kanału YouTube

en: Enter your StumbleUpon URL
pl: Wpisz adres URL Twojego konta StumbleUpon

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: Enter your RSS Feed URL
pl: Wpisz adres URL Twojego kanału RSS

en: Enter your Google+ URL
pl: Wpisz adres Twojego konta Google+

en: Enter your Instagram URL
pl: Wpisz adres Twojego konta Instagram

en: Enter your Pinterest URL
pl: Wpisz adres Twojego konta Pintresta

en: Enter your Yelp! URL
pl: Wpisz adres Twojego konta Yelp!

en: Enter your Vimeo URL
pl: Wpisz adres Twojego konta Vimeo

en: Enter your foursquare URL
pl: Wpisz adres Twojego konta Foursquare

en: Custom CSS Styles
pl: Własne style CSS

en: CSS Tutorial
pl: Kurs CSS

en: Enter your custom CSS styles.
pl: Wpisz Twoje własne style CSS

en: Custom Scripts for Header and Footer
pl: Niestandardowe skrypty dla Nagłówka oraz Stopki

en: Quick Tutorial
pl: Szybki samouczek

en: Embeds to header.php &darr;
pl: Umieść w header.php &darr;

en: Enter your custom header script.
pl: Wprowadź swój niestandardowy skrypt nagłówka

en: Embeds to footer.php &darr;
pl: Umieść w footer.php

en: Enter your custom footer script.
pl: Wprowadź swój niestandardowy skrypt stopki.
