Responsive Theme - en to mk translation catalogue (15 entries)

en: Pages:
mk: Страници:

en: E-mail
mk: Е-пошта

en: Website
mk: Веб-страница

en: Responsive Theme
mk: Responsive тема

en: powered by
mk: од

en: Tagged with:
mk: Означени со:

en: Posted in %s
mk: Објавено во %s

en: Edit
mk: Промени

en: Home
mk: Почетна

en: Daily Archives: %s
mk: Дневни архиви %s

en: Monthly Archives: %s
mk: Месечни архиви %s

en: Yearly Archives: %s
mk: Годишни архиви %s

en: Blog Archives
mk: Блог архиви

en: Permanent Link to %s
mk: Трајна врска до %s

en: View all posts by %s
mk: Сите објави од %s
