Responsive Theme - en to lt translation catalogue (115 entries)

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: &#8249; Older posts
lt: ‹ Ankstesni skelbimai

en: Newer posts &#8250;
lt: Nauji skelbimai ›

en: Read more &#8250;
lt: Skaityti plačiau ›

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
lt: Šis skelbimas yra apsaugotas slaptažodžiu. Norėdami pažiūrėti komentarus įveskite slaptažodį.

en: &#8249; Older comments
lt: ‹ Ankstesni komentarai

en: Newer comments &#8250;
lt: Nauji komentarai ›

en: Pings&#47;Trackbacks
lt: Pingai/Grįžimo nuorodos

en: %1$d %2$s for "%3$s"
lt: %1$d %2$s kam: "%3$s"

en: Name
lt: Vardas

en: E-mail
lt: E-paštas

en: Website
lt: Tinklapis

en: &copy;
lt: ©

en: scroll to top
lt: slinkite į viršų

en: &uarr;
lt: ↑

en: Responsive Theme
lt: Šablonas "Responsive"

en: &#8249; Return to
lt: ‹ Grįžti į

en: No Comments &darr;
lt: Nėra komentarų ↓

en: 1 Comment &darr;
lt: 1 komentaras ↓

en: % Comments &darr;
lt: % komentarų ↓

en: Tagged with:
lt: Pažymėti:

en: Posted in %s
lt: Skelbta %s

en: Edit
lt: Redaguoti

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
lt: 404 - Smagu Jus sutikti čia!

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
lt: Nepanikuok, mes kartu tai įveiksim. Panagrinėkime galimus sprendimus.

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
lt: Jūs galite grįžti %s arba, naudodamiesi paieška, raskite ieškomą puslapį

en: Home
lt: Pradinis

en: &larr; Home
lt: ← Į pradinį

en: Daily Archives: %s
lt: Dienos archyvas: %s

en: Monthly Archives: %s
lt: Mėnesio archyvas: %s

en: Yearly Archives: %s
lt: Metų archyvas: %s

en: Blog Archives
lt: Blog'o archyvas

en: Your search for %s did not match any entries.
lt: Jūs ieškote %s neatitiko jokių įrašų

en: Permanent Link to %s
lt: Pastovi nuoroda į %s

en: Search results for: %s
lt: %s paieškos rezultatai.

en: search here &hellip;
lt: ieškokite čia …

en: Go
lt: Pirmyn

en: Image Information
lt: Paveiksliuko informacija

en: Full Size:
lt: Visas dydis:

en: Aperture: f&#47;
lt: Diafragrma: f/

en: Focal Length:
lt: Fokusavimas:

en: Shutter:
lt: Išlaikymas:

en: Camera:
lt: Fotoaparatas:

en: In Archive
lt: Archyve

en: Home Widget 1
lt: Pradinio Valdiklis Nr.1

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
lt: Čia yra Jūsų pirmo Pradinio valdiklio sritis. Norėdami paredaguoti prašome eiti į Išvaizda > Valdikliai ir pasirinkti 6-ąjį valdiklį nuo viršaus esantį šeštoje srityje pavadintoje Pradinio valdiklis Nr.1. Valdiklių pavadinimas taip pat yra redaguojamas.

en: Home Widget 2
lt: Pradinio Valdiklis Nr.2

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
lt: Čia yra Jūsų antro Pradinio valdiklio sritis. Norėdami paredaguoti prašome eiti į Išvaizda > Valdikliai ir pasirinkti 7-ąjį valdiklį nuo viršaus esantį septintoje srityje pavadintoje Pradinio valdiklis Nr.2. Valdiklių pavadinimas taip pat yra redaguojamas.

en: Home Widget 3
lt: Pradinio Valdiklis Nr.3

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
lt: Čia yra Jūsų trečio Pradinio valdiklio sritis. Norėdami paredaguoti prašome eiti į Išvaizda > Valdikliai ir pasirinkti 8-ąjį valdiklį nuo viršaus esantį aštuntoje srityje pavadintoje Pradinio valdiklis Nr.3. Valdiklių pavadinimas taip pat yra redaguojamas.

en: About
lt: Apie

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Latest Posts
lt: Vėliausi skelbimai

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Top Menu
lt: Viršutinis meniu

en: Header Menu
lt: Antraštės meniu

en: Sub-Header Menu
lt: Sub-antraštės meniu

en: Footer Menu
lt: Paraštės meniu

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
lt: <span class="%1$s">Paskelbta </span>%2$s<span class="%3$s"> paskelbė </span>%4$s

en: View all posts by %s
lt: Žiūrėti visus skelbimus nuo %s

en: Archive for %s
lt: Archyvas už %s

en: Posts tagged %s
lt: Pažymėti skelbimai %s

en: Error 404
lt: Klaida 404

en: More Themes
lt: Daugiau šablonų

en: Showcase
lt: Vitrina

en: Main Sidebar
lt: Pagrindinis šoninis meniu

en: Right Sidebar
lt: Dešinys šoninis meniu

en: Left Sidebar
lt: Kairysis šoninis meniu

en: Left Sidebar Half Page
lt: Kairysis šoninis meniu pusė puslapio

en: Right Sidebar Half Page
lt: Dešinysis šoninis meniu pusė puslapio

en: Gallery Sidebar
lt: Galerijos šoninis meniu

en: Hello, World!
lt: Sveikas, Pasauli!

en: Your H2 subheadline here
lt: Jūsų H2 sub-antraštė čia

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
lt: Jūsų pavadinimas, sub-pavadinimas ir turinys yra redaguojami Šablono pasirinktyse. Taip pat Kvietimo veikti mygtukas ir jo paskirties nuoroda. Paveikslėlis dešinėje gali būti paveikslėlis arba net YouTube filmukas, jei to pageidaujate.

en: Call to Action
lt: Kvietimas veikti

en: Theme Options
lt: Šablono pasirinktys

en: Options Saved
lt: Pasirinktys išsaugotos

en: Theme Elements
lt: Šablono elementai

en: Disable Call to Action Button?
lt: Išjungti Kvietimo veikti mygtuką?

en: Save Options
lt: Saugojimo pasirinktys

en: Logo Upload
lt: Logotipo įkėlimas

en: Custom Header
lt: Pasirinktinė Antraštė

en: Need to replace or remove default logo?
lt: Reikia pakeisti ar pašalinti numatytąjį logotipą?

en: Home Page
lt: Pagrindinis puslapis

en: Headline
lt: Antraštė

en: Enter your headline
lt: Įveskite savo Antraštę

en: Subheadline
lt: Paantraštė

en: Enter your subheadline
lt: Įveskite savo paantraštę

en: Content Area
lt: Turinio sritis

en: Enter your content
lt: Įveskite savo turinį

en: Call to Action (URL)
lt: Kvietimo veikti (URL)

en: Enter your call to action URL
lt: Įveskite Kvietimo veikti URL

en: Call to Action (Text)
lt: Kvietimo veikti (tekstas)

en: Enter your call to action text
lt: Įveskite Kvietimo veikti tekstą

en: Featured Content
lt: Teminis turinys

en: See Docs
lt: Žiūrėkite dokumentus

en: Social Icons
lt: Socialinės piktogramos

en: Enter your Twitter URL
lt: Įveskite savo Twitter URL

en: Enter your Facebook URL
lt: Įveskite savo Facebook URL

en: Enter your LinkedIn URL
lt: Įveskite savo LinkedIn URL

en: Enter your YouTube URL
lt: Įveskite savo YouTube URL

en: Enter your StumbleUpon URL
lt: Įveskite savo StumbleUpon URL

en: RSS Feed
lt: RSS srautas

en: Enter your RSS Feed URL
lt: Įveskite savo RSS srauto URL

en: Google+
lt: Google

en: Enter your Google+ URL
lt: Įveskite savo Google URL

en: Enter your Instagram URL
lt: Įveskite savo Instagram URL

en: Enter your Pinterest URL
lt: Įveskite savo Pinterest URL

en: Yelp!
lt: Padėkite!

en: Enter your Yelp! URL
lt: Įveskite savo Padėkite! URL

en: Enter your Vimeo URL
lt: Įveskite savo Vimeo URL

en: Enter your foursquare URL
lt: Įveskite savo foursquare URL

en: Custom CSS Styles
lt: Savi CSS stiliai

en: CSS Tutorial
lt: CSS vadovėlis

en: Enter your custom CSS styles.
lt: Įveskite savo CSS stilius.
