Responsive Theme - en to he translation catalogue (129 entries)

en: Pages:
he: דפים:

en: &#8249; Older posts
he: &#8249; פוסטים קודמים

en: Newer posts &#8250;
he: פוסטים חדשים &#8250;

en: Read more &#8250;
he: קרא עוד &#8250;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he: הפוסט הזה מוגן בסיסמה. הזן סיסמה כדי לצפות בתגובות.

en: &#8249; Older comments
he: &#8249; תגובות קודמות

en: Newer comments &#8250;
he: תגובות חדשות יותר &#8250;

en: Pings&#47;Trackbacks
he: פינגים&#47;מעקבי קישורים

en: %1$d %2$s for "%3$s"
he: %1$d %2$s עבור "%3$s"

en: Name
he: שם

en: E-mail
he: דואר אלקטרוני

en: Website
he: אתר

en: scroll to top
he: גלול לראש הדף

en: Responsive Theme
he: ערכת העיצוב  Responsive

en: powered by
he: מופעל באמצעות

en: WordPress
he: וורדפרס

en: &#8249; Return to
he: &#8249; חזרה ל

en: No Comments &darr;
he: אין תגובות &darr;

en: 1 Comment &darr;
he: תגובה אחת  &darr;

en: % Comments &darr;
he: % תגובות  &darr;

en: Tagged with:
he: עם התגית:

en: Posted in %s
he: נשלח ב %s

en: Edit
he: עריכה

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
he: 404 &#8212; איזו מין פגישה!

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
he: בלי פאניקה, נעבור את זה יחד. בוא נבחן אילו אפשרויות עומדות לפנינו.

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
he: ניתן לחזור %s או חפש את הדף שניסית למצוא

en: Home
he: דף הבית

en: &larr; Home
he: &larr; דף הבית

en: Daily Archives: %s
he: ארכיון יומי: %s

en: Monthly Archives: %s
he: ארכיון חודשי: %s

en: Yearly Archives: %s
he: ארכיון שנתי: %s

en: Blog Archives
he: ארכיון הבלוג

en: Your search for %s did not match any entries.
he: החיפוש שלך אחרי %s לא קיימת רשומה תואמת

en: Permanent Link to %s
he: קישור קבוע ל%s

en: Search results for: %s
he: תוצאות חיפוש עבור: %s

en: search here &hellip;
he: חפש כאן &hellip;

en: Go
he: סע

en: Image Information
he: מידע על התמונה

en: Full Size:
he: גודל מלא:

en: Aperture: f&#47;
he: צמצם: f&#47;

en: Focal Length:
he: אורך מוקד:

en: mm
he: מ"מ

en: Shutter:
he: מהירות תריס:

en: Camera:
he: מצלמה:

en: In Archive
he: בארכיון

en: Home Widget 1
he: ווידג'ט 1 לדף הבית

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
he: זוהי תיבת הווידג'ט הראשונה בדף הבית . כדי לערוך יש לגשת למראה>וידג'טים ולבחור את הווידג'ט השישי מלמעלה באיזור 6. הוא נקרא ווידג'ט 1 לדף הבית. גם הכותרת ניתנת לשינוי מתוך הווידג'טים.

en: Home Widget 2
he: ווידג'ט 2 לדף הבית

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
he: זוהי תיבת הווידג'ט השניה בדף הבית . כדי לערוך יש לגשת למראה>וידג'טים ולבחור את הווידג'ט השביעי מלמעלה באיזור 7. הוא נקרא ווידג'ט 2 לדף הבית. גם הכותרת ניתנת לשינוי מתוך הווידג'טים.

en: Home Widget 3
he: ווידג'ט 3 בדף הבית

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
he: זוהי תיבת הווידג'ט השלישית בדף הבית . כדי לערוך יש לגשת למראה>וידג'טים ולבחור את הווידג'ט השמיני מלמעלה באיזור 8. הוא נקרא ווידג'ט 3 לדף הבית. גם הכותרת ניתנת לשינוי מתוך הווידג'טים.

en: About
he: אודות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Latest Posts
he: פוסטים אחרונים

en: Pages
he: עמודים

en: Top Menu
he: תפריט עליון

en: Header Menu
he: תפריט כותרת עליונה

en: Sub-Header Menu
he: תפריט בתת-כותרת עליונה

en: Footer Menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
he: <span class="%1$s">פורסם ב </span>%2$s<span class="%3$s"> ע"י </span>%4$s

en: View all posts by %s
he: צפיה בכל הפוסטים של %s

en: Archive for %s
he: ארכיון %s

en: Posts tagged %s
he: פוסטים עם התגית %s

en: Error 404
he: שגיאה 404

en: More Themes
he: ערכות עיצוב נוספות

en: Showcase
he: תצוגה

en: Main Sidebar
he: עמודת צד ראשית

en: Right Sidebar
he: עמודת צד ימנית

en: Left Sidebar
he: עמודת צד שמאלית

en: Left Sidebar Half Page
he: עמודת צד שמאלית חצי דף

en: Right Sidebar Half Page
he: עמודת צד ימנית חצי דף

en: Gallery Sidebar
he: עמודת צד בגלריה

en: Colophon Widget
he: ווידג'ט Colophon

en: Top Widget
he: ווידג'ט עליון

en: Hello, World!
he: שלום, עולם!

en: Your H2 subheadline here
he: והנה כותרת משנית H2

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
he: הכותרת, כותרת המשנה והתוכן הזה ממש, כולם ניתנים לעריכה באפשרויות התבנית. הדבר נכון גם לגבי כפתור הקריאה לפעולה והקישור אליו הוא מוביל. התמונה משמאל יכולה להיות תמונה או אם תעדיף אפילו סרטון YouTube.

en: Call to Action
he: קריאה לפעולה

en: Theme Options
he: אפשרויות ערכת עיצוב

en: Options Saved
he: האפשרויות נשמרו

en: Theme Elements
he: רכיבים של ערכת העיצוב

en: Disable Call to Action Button?
he: להפוך את כפתור הקריאה לפעולה ללא זמין?

en: Save Options
he: שמור אפשרויות

en: Logo Upload
he: העלאת לוגו

en: Custom Header
he: כותרת מותאמת אישית

en: Need to replace or remove default logo?
he: רוצה להחליף או להסיר את לוגו ברירת המחדל?

en: Home Page
he: דף הבית

en: Headline
he: כותרת

en: Enter your headline
he: הזן כותרת

en: Subheadline
he: תת כותרת

en: Enter your subheadline
he: הזן תת כותרת

en: Content Area
he: איזור תוכן

en: Enter your content
he: הזן תוכן

en: Call to Action (URL)
he: קריאה לפעולה (URL)

en: Enter your call to action URL
he: הזן כתובת URL עבור קריאה לפעולה

en: Call to Action (Text)
he: קריאה לפעולה (טקסט)

en: Enter your call to action text
he: הזן טקסט של קריאה לפעולה

en: Featured Content
he: תוכן נבחר

en: See Docs
he: ראה תיעוד

en: Paste your shortcode, video or image source
he: הדבק Shortcode, וידאו או מקור לתמונה

en: Social Icons
he: סמלים חברתיים

en: Enter your Twitter URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ב-Twitter

en: Facebook
he: Facebook‎

en: Enter your Facebook URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ב-Facebook

en: LinkedIn
he: LinkedIn‎

en: Enter your LinkedIn URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ב-LinkedIn

en: YouTube
he: YouTube‎

en: Enter your YouTube URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ב-YouTube

en: Enter your StumbleUpon URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ב-StumbleUpon

en: RSS Feed
he: פיד RSS

en: Enter your RSS Feed URL
he: הזן את כתובת ה-URL של פיד ה-RSS שלך

en: Google+
he: Google+‎

en: Enter your Google+ URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ב-Google+

en: Enter your Instagram URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ב-Instagram

en: Enter your Pinterest URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ב-Pinterest

en: Enter your Yelp! URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ב-Yelp!

en: Vimeo
he: Vimeo‎

en: Enter your Vimeo URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ב-Vimeo

en: foursquare
he: foursquare‎

en: Enter your foursquare URL
he: הזנת כתובת הURL שלך foursquare

en: Custom CSS Styles
he: סגנונות CSS מותאמים אישית

en: CSS Tutorial
he: מדריך CSS

en: Enter your custom CSS styles.
he: הזן סגנונות CSS מותאמים אישית

en: Custom Scripts for Header and Footer
he: סקריפטים מותאמים אישית לכותרת עליונה ותחתונה

en: Quick Tutorial
he: מדריך מהיר

en: Embeds to header.php &darr;
he: מטמיע ב header.php &darr;

en: Enter your custom header script.
he: הזן סקריפט כותרת עליונה מותאם אישית.

en: Embeds to footer.php &darr;
he: מטמיע ב footer.php &darr;

en: Enter your custom footer script.
he: הזן סקריפט כותרת התחתונה מותאם אישית.
