Gravity Flow - en to pl_PL translation catalogue (121 entries)

en: Start the Workflow once payment has been received.
pl_PL: Uruchomienie WorkFlow po otrzymaniu płatności.

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: Role
pl_PL: Rola

en: Discussion
pl_PL: Dyskusja

en: No results matched
pl_PL: Brak wyników

en: Workflow Steps
pl_PL: Etapy WorkFlow

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Workflow Step Settings
pl_PL: Ustawienia etapów WorkFlow

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Roles
pl_PL: Role

en: User (Created by)
pl_PL: Użytkownik (Stworzone przez)

en: Fields
pl_PL: Pola

en: Step Type
pl_PL: Typ kroku

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Enter a name to uniquely identify this step.
pl_PL: Wprowadź unikalną nazwę, aby zidentyfikować ten krok

en: Description
pl_PL: Opie

en: Note: the schedule setting requires the WordPress Cron which is included and enabled by default unless your host has deactivated it.
pl_PL: Uwaga: ustawienie harmonogramu wymaga włączenia i poprawnego działania WordPress Cron.

en: Build the conditional logic that should be applied to this step before it's allowed to be processed. If an entry does not meet the conditions of this step it will fall on to the next step in the list.
pl_PL: Zbuduj logikę warunkową, którą należy zastosować do tego kroku, zanim będzie można go przetworzyć. Jeśli wpis nie spełnia warunków tego kroku, przejdzie do następnego kroku na liście.

en: Enable Condition for this step
pl_PL: Włącz logikę warunkową dla tego kroku

en: Perform this step if
pl_PL: Wykonaj ten krok, jeśli

en: Schedule
pl_PL: Zaplanuj

en: Scheduling a step will queue entries and prevent them from starting this step until the specified date or until the delay period has elapsed.
pl_PL: Planowanie kroku spowoduje kolejkowanie wpisów i uniemożliwi rozpoczęcie tego kroku do określonej daty lub do czasu jego wygaśnięcia.

en: Expired
pl_PL: Upłynął

en: Expiration
pl_PL: Wygaśnięcie

en: Enable the expiration setting to allow this step to expire. Once expired, the entry will automatically proceed to the step configured in the Next Step setting(s) below.
pl_PL: Włącz ustawienie wygaśnięcia, aby ten krok stracił ważność. Po upływie tego czasu wpis zostanie automatycznie przeniesiony do kroku skonfigurowanego w poniższych ustawieniach do następnego etapu.

en: Next step if
pl_PL: Następny etap jeżeli

en: Step settings updated. %sBack to the list%s or %sAdd another step%s.
pl_PL: Etap zaaktualizowany. %sWróć do listy%s lub %sDodaj kolejny etap%s

en: Update Step Settings
pl_PL: Zaktualizuj ustawienia kroku

en: There was an error while saving the step settings
pl_PL: Podczas zapisywania ustawień kroku wystąpił błąd

en: This step type is missing.
pl_PL: Typ etapu nie istnieje!

en: Complete
pl_PL: Kompletny

en: Date
pl_PL: Data

en: Date Field
pl_PL: Pole Daty

en: Minute(s)
pl_PL: Minuta(y)

en: Hour(s)
pl_PL: Godzina(y)

en: Day(s)
pl_PL: Dni

en: Week(s)
pl_PL: Tydzień(godnie)

en: after
pl_PL: Po

en: before
pl_PL: Przed

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Step name
pl_PL: Nazwa kroku

en: (missing)
pl_PL: (brakujący)

en: Submitted
pl_PL: Dodany

en: Last updated
pl_PL: Zaktualizowany

en: Submitted by
pl_PL: Dodany przez

en: Expires
pl_PL: Wygasa

en: Queued
pl_PL: W kolejce

en: Scheduled
pl_PL: Zaplanowany

en: Step expired
pl_PL: Krok workflow wygasł!

en: Expired: refresh the page
pl_PL: Wygasł: Odśwież stronę

en: Select an action
pl_PL: Wybierz akcję

en: Apply
pl_PL: Zatwierdź

en: Cancel Workflow
pl_PL: Anuluj WorkFlow

en: Restart this step
pl_PL: Uruchom ponownie ten etap

en: Restart Workflow
pl_PL: Uruchom WordFlow ponownie

en: Send to step:
pl_PL: Wyślij do etapu:

en: Workflow complete
pl_PL: WorkFlow Kompletny

en: View
pl_PL: Zobacz

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Gravity Flow Settings
pl_PL: Ustawienia Gravity Flow

en: Labels
pl_PL: Etykiety

en: Uninstall
pl_PL: Odinstaluj

en: Pending
pl_PL: Oczekujący

en: Cancelled
pl_PL: Anulowany

en: Navigation
pl_PL: Nawigacja

en: Status Labels
pl_PL: Etykiety statusu

en: Update
pl_PL: Zaaktualizuj

en: Invalid token
pl_PL: Błędny token

en: Token already expired
pl_PL: Token wygasł

en: Token revoked
pl_PL: Token odnowiony

en: Tools
pl_PL: Narzędzia

en: Revoke a token
pl_PL: Odnów token

en: Revoke
pl_PL: Odnów

en: Entries per page
pl_PL: Wpisów na stronę

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: License Key
pl_PL: Klucz licencji

en: Invalid license
pl_PL: Błędna licencja

en: Background Updates
pl_PL: Aktualizacje w tle

en: Set this to ON to allow Gravity Flow to download and install bug fixes and security updates automatically in the background. Requires a valid license key.
pl_PL: Ustaw to na WYŁĄCZONE, aby Gravity Flow mógł pobrać i zainstalować poprawki błędów i aktualizacje zabezpieczeń w tle. Wymaga ważnego klucza licencyjnego.

en: On
pl_PL: Włączone

en: Off
pl_PL: Wyłączone

en: Update Settings
pl_PL: Ustawienia aktualizacji

en: Settings updated successfully
pl_PL: Ustawienia poprawnie zaaktualizowane

en: There was an error while saving the settings
pl_PL: Wystąpił błąd podczas zapisywania ustawień

en: Published
pl_PL: Opublikowany

en: No workflow steps have been added to any forms yet.
pl_PL: Brak etapów i kroków WorkFlow dla tego formularza

en: Published Workflow Forms
pl_PL: Opublikowano w formularzach WorkFlow

en: Select the forms you wish to publish on the Submit page.
pl_PL: Wybierz formularze, w których chcesz opublikować i zatwierdź.

en: Default Pages
pl_PL: Domyślne strony

en: Select the pages which contain the following gravityflow shortcodes. For example, the inbox page selected below will be used when preparing merge tags such as {workflow_inbox_link} when the page_id attribute is not specified.
pl_PL: Wybierz strony, w których znajdują się shortcody WorkFlow. Dla przykładu, strona skrzynki odbiorczej wybrana poniżej powinna używać kodu {workflow_inbox_link}, kiedy page_id jest nie skonfigurowane.

en: Inbox
pl_PL: Skrzynka odbiorcza

en: Submit
pl_PL: Zatwierdź

en: Select page
pl_PL: Wybierz stronę

en: Submit a Workflow Form
pl_PL: Dodawanie formularza WorkFlow

en: Oops! We could not locate your entry.
pl_PL: Ooops! Nie możemy zlokalizować twojego wpisu.

en: Error: incorrect entry.
pl_PL: Błąd: niepoprawny wpis.

en: Workflow Cancelled
pl_PL: Workflow Anulowany

en: Error: This URL is no longer valid.
pl_PL: Błąd: Ten adres URL nie jest już poprawny

en: Workflow Inbox
pl_PL: WorkFlow - Skrzynka Odbiorcza

en: Workflow Status
pl_PL: Status WorkFlow

en: Workflow Activity
pl_PL: Aktywność WorkFlow

en: Workflow Reports
pl_PL: Raporty WorkFlow

en: Your inbox of pending tasks
pl_PL: Twoja skrzynka zawiera oczekujące zadania

en: Submit a Workflow
pl_PL: Zatwierdź WorkFlow

en: Your workflows
pl_PL: Twoje WorkFlow

en: Reports
pl_PL: Raporty

en: Activity
pl_PL: Aktywność

en: Workflow cancelled.
pl_PL: WorkFlow anulowany.

en: The entry does not currently have an active step.
pl_PL: Ten wpis nie zawiera żadnych aktywnych etapów i kroków.

en: Workflow Step restarted.
pl_PL: Workflow został uruchomiony ponownie.

en: Workflow restarted.
pl_PL: Uruchomiono WorkFlow ponownie

en: Sent to step: %s
pl_PL: Wyślij do etapu: %s

en: Workflow: approved or rejected
pl_PL: WorkFlow: Zaakceptowane lub odrzucone

en: Workflow: complete
pl_PL: WorkFlow: Kompletny

en: Every Fifteen Minutes
pl_PL: Co piętnaście minut

en: Not authorized
pl_PL: Brak dostępu

en: Workflow
pl_PL: WorkFlow

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Approved
pl_PL: Zaakceptowany

en: Rejected
pl_PL: Odrzucony

en: Oops! We couldn't find your lead. Please try again
pl_PL: Oops! Nie możemy znaleźć Twojego leada. Spróbuj ponownie.
