Gravity Flow - en to ca translation catalogue (723 entries)

en:  Not implemented
ca: No implementada

en: %1$s The list of users contains only the first %2$s users in your site. %3$sLearn how to remove this limit%4$s.
ca: %1$s La llista d'usuaris conté només els primers %2$s usuaris del vostre lloc web. %3$sApreneu a treure aquest límit %4$s.

en: %d month | %d months
ca[0]: %d mes
ca[1]: %d mesos

en: %d year | %d years
ca[0]: %d any
ca[1]: %d anys

en: %dd
ca: %d d

en: %dh
ca: %d h

en: %s is not able to run because your WordPress environment has not met the minimum requirements.
ca: %s no es pot executar perquè el vostre entorn de WordPress no compleix els requeriments mínims.

en: %s: No assignees
ca: %s: Cap encarregat

en: %s: User is not a member of the current site.
ca: %s: L'usuari no és un membre de lloc actual.

en: %s: User not found.
ca: %s: No s'ha trobat l'usuari.

en: %sActivate your license%s or %sget a license here%s
ca: %sActiveu la vostra llicència%s or %saconsegüiu una llicència aquí%s

en: %sCreate a Form%s and then add your Workflow steps in the Form Settings.
ca: %sCreeu un formulari%s i llavors afegiu-li els passos del flux de treball a les seves opcions.

en: %sThis operation deletes ALL Gravity Flow settings%s. If you continue, you will NOT be able to retrieve these settings.
ca: %sAquesta operació elimina TOTES les opcions del Gravity Flow%s. Si continueu, NO podreu recuperar-les.

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ca: "Cancel·la" per a parar, "D'acord" per a suprimir.

en: (Missing)
ca: (Falta)

en: (deleted)
ca: (eliminat)

en: (missing)
ca: (falta)

en: A new document has been generated and requires a signature. Please check your Workflow Inbox.
ca: S'ha generat un document nou, i necessita una signatura. Comproveu la vostra safata del flux de treball.

en: A new entry is pending your approval. Please check your Workflow Inbox.
ca: HI ha una entrada pendent de la vostra aprovació. Comproveu la safata del flux de treball.

en: A new entry requires your input.
ca: Una nova entrada requereix la vostra acció.

en: A note is required
ca: Es requereix una nota

en: A note is required.
ca: Es requereix una nota.

en: A valid license key is required to access support but there was a problem validating your license key. Please log in to GravityFlow.io and open a support ticket.
ca: Es requereix una clau de llicència vàlida per a accedir a l'assistència, però hi ha hagut un problema en validar la vostra. Inicieu sessió a GravituFlow.io i obriu un tiquet d'assistència.

en: Action not supported.
ca: Acció no compatible.

en: Activate this setting to display a custom confirmation message to the assignee for the current step.
ca: Activeu aquesta opció per a mostrar un missatge de confirmació personalitzat a l'encarregat del pas actual.

en: Activate this setting to display instructions to the user for the current step.
ca: Activeu aquesta opció per a mostrar les instruccions del pas actual a l'usuari.

en: Active
ca: Actiu

en: Activity
ca: Activitat

en: Add Custom Meta
ca: Afegeix un camp meta personalitzat

en: Add New
ca: Afegeix

en: Add Workflow Steps
ca: Afegeix passos al flux de treball

en: Add Workflow Steps in the Form Settings
ca: Afegiu passos al flux de treball en les opcions del formulari

en: Add an App
ca: Afegeix una aplicació

en: Add page break between entries
ca: Afegeix un salt de pàgina entre entrades

en: Add to existing roles
ca: Afegeix als rols actuals

en: Admin
ca: Administrador

en: Ajax error while deleting file.
ca: Error AJAX en eliminar el fitxer.

en: All
ca: Tot

en: All Fields
ca: Tots els camps

en: All Steps
ca: Tots els passos

en: All assignees must approve
ca: Tots els encarregats han d'aprovar-ho

en: All assignees must complete this step
ca: Tots els encarregats han de completar el pas

en: Allow the Inbox and Status shortcodes to display field values.
ca: Permet que els codis curts de safata d'entrada i d'estat l'estat mostren valors dels camps.

en: Allow the Status shortcode to display all entries to all anonymous users.
ca: Permet que el codi curt de l'estat mostre totes les entrades a tots els usuaris anònims.

en: Allow the Status shortcode to display all entries to all registered users.
ca: Permet que el codi curt de l'estat mostre totes les entrades a tots els usuaris registrats.

en: Always Required
ca: Necessari sempre

en: Always required
ca: Sempre és necessària

en: App
ca: Aplicació

en: App Name
ca: Nom de l'aplicació

en: App Type
ca: Tipus d'aplicació

en: App deleted. Redirecting...
ca: S'ha eliminat l'aplicació. S'està redirigint...

en: Apply
ca: Aplica

en: Approval
ca: Aprovació

en: Approval Email
ca: Correu electrònic d'aprovació

en: Approval Policy
ca: Política d'aprovació

en: Approve
ca: Aprova

en: Approve Link
ca: Enllaç d'aprovació

en: Approve Token
ca: Testimoni d'aprovació

en: Approve URL
ca: URL d'aprovació

en: Approved
ca: Aprovat

en: Approved.
ca: Aprovat.

en: Apps
ca: Aplicacions

en: Are you sure?
ca: N'esteu segur?

en: Assign To:
ca: Assigna-ho a:

en: Assignee
ca: Encarregat

en: Assignee Email
ca: Adreça electrònica de l'encarregat

en: Assignee Policy
ca: Política d'encarregats

en: Assignee email
ca: Adreça electrònica de l'encarregat

en: Assignees
ca: Encarregats

en: Attach PDF(s)
ca: Adjunta un(s) PDF(s)

en: Authorization Status
ca: Estat de l'autorització

en: Authorization Status Details
ca: Detalls de l'estat de l'autorització

en: Authorize App
ca: Autoritza l'aplicació

en: Authorized
ca: Autoritzat

en: Average Duration (hours)
ca: Durada mitjana (hores)

en: BCC
ca: CCO

en: Back
ca: Enrere

en: Background Updates
ca: Actualitzacions en segon pla

en: Be aware of any privacy policies your website is subject to that would apply to using the CC field. For example, GDPR indicates names and emails are private that should not be exposed.
ca: Tingueu en compte que qualsevol política de privadesa a què estigui subjecte el vostre lloc web s'aplica a l'ús del camp CC. Per exemple, GDPR indica que els noms i els correus electrònics són privats i no s'haurien d'exposar.

en: Before continuing, copy and paste the current URL from your browser's address bar into the Callback setting of the registered application.
ca: Abans de continuar, copieu i enganxeu l'URL actual de la barra d'adreces del navegador al paràmetre «Crida de retorn» (Callback) de l'aplicació registrada.

en: Biographical Information
ca: Informació biogràfica

en: Body Content
ca: Contingut del cos

en: Bug report
ca: Notificació d'error

en: Build Workflow Applications with Gravity Forms.
ca: Construïu aplicacions de flux de treball amb el Gravity Forms.

en: Build assignee routing rules by adding conditions. Users and roles fields will appear in the first drop-down field. If the form contains any assignee fields they will also appear here. Select the assignee and define the condition for that assignee. Add as many routing rules as you need.
ca: Construïu regles d'encaminament per als encarregats afegint-hi condicions. Els camps d'usuaris i rols apareixeran al primer menú desplegable. Si el formulari conté camps d'encarregats, també hi apareixeran. Seleccioneu l'encarregat i definiu la seva condició. Afegiu tantes regles com necessiteu.

en: Build the conditional logic that should be applied to this step before it's allowed to be processed. If an entry does not meet the conditions of this step it will fall on to the next step in the list.
ca: Construïu la lògica condicional que s'hauria d'aplicar abans que aquest pas es processi. Si una entrada no compleix les condicions d'aquest pas, continuarà amb el següent de la llista.

en: Build the conditional logic that should be applied to this workflow before it's allowed to be processed. If an entry does not meet the conditions then the workflow will not be processed.
ca: Construeix la lògica condicional que s'hauria d'aplicar a aquest flux abans que es permeta processar-lo. Si una entrada no compleix les condicions, el flux no es processarà.

en: Bulk Print
ca: Impressió massiva

[ctx: Button text on the settings page for an extension.]
en: Uninstall Extension
ca: Desinstal·la l'extensió

en: By disabling background updates your site may not get critical bug fixes and security enhancements. We only recommend doing this if you are experienced at managing a WordPress site and accept the risks involved in manually keeping your WordPress site updated.
ca: En desactivar les actualitzacions en segon pla, el vostre lloc no rebrà les correccions d'errors i millores de seguretat. Només recomanem fer-ho si teniu experiència en la gestió de llocs de WordPress i accepteu els riscos que comporta la gestió manual de les actualitzacions del lloc.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Cancel Link
ca: Enllaç de cancel·lació

en: Cancel URL
ca: URL de cancel·lació

en: Cancel Workflow
ca: Cancel·la el flux de treball

en: Cancelled
ca: Cancel·lat

en: Checkbox
ca: Casella de selecció

en: Clear Filter
ca: Esborra el filtre

en: Client (only)
ca: Client (només)

en: Client Key
ca: Clau de client

en: Client Secret
ca: Secret de client

en: Complete
ca: Completat

en: Complete Email
ca: Correu en completar

en: Complete Message
ca: Missatge complet

en: Completed
ca: Completat

en: Condition
ca: Condició

en: Conditional Logic
ca: Lògica condicional

en: Conditional Routing
ca: Encaminament condicional

en: Configure the emails that should be sent for this step.
ca: Configureu els correus que s'han d'enviar per a aquest pas.

en: Confirmation Message
ca: Missatge de confirmació

en: Congratulations! Now you can set up your first workflow.
ca: Enhorabona! Ara podeu configurar el vostre primer flux de treball.

en: Connected App
ca: Aplicacions connectades

en: Connected Apps
ca: Aplicacions connectades

en: Cookie nonce is invalid
ca: El codi de seguretat «nonce» de les galetes no és vàlid.

en: Create
ca: Crea

en: Create Estimate (Sprout Invoices Add-on - Form Integrations)
ca: Crea una estimació (extensió de factures Sprout - Integració als formularis)

en: Create Invoice (Sprout Invoices Add-on - Invoice Submissions)
ca: Crea una factura (extensió de factures Sprout - Enviament de factures)

en: Created By
ca: Creat per

en: Current User
ca: Usuari actual

en: Currently only WordPress sites using the official WordPress REST API OAuth1 plugin or Gravity Forms 2.4 are supported.
ca: Actualment només se suporten llocs web utilitzant l'extensió oficial d'Oauth1 per a l'API REST del WordPress o els Gravity Forms 2.4.

en: Custom Field Value
ca: Valor del camp personalitzat

en: Custom Meta Field
ca: Camp meta personalitzat

en: Custom Timestamp Format
ca: Format de la marca de temps

en: Date
ca: Data

en: Date Field
ca: Camp de la data

en: Day(s)
ca: Dia(es)

en: Default - WordPress Admin Dashboard: Workflow Submit Page
ca: Predeterminat: Tauler d'administració del WordPress: pàgina d'enviament de fluxos de treball

en: Default Display Fields
ca: Camps predeterminats per a mostrar

en: Default Pages
ca: Pàgines predeterminades

en: Define how approvals should be processed. If all assignees must approve then the entry will require unanimous approval before the step can be completed. If the step is assigned to a role only one user in that role needs to approve.
ca: Defineix com s'haurien de processar les aprovacions. Si tots els encarregats han d'aprovar, llavors l'entrada requerirà aprovació unànime abans que es pugui completar el pas. Si el pas s'assigna a un rol, només cal que un usuari d'aquell rol ho aprovi.

en: Define how this step should be processed. If all assignees must complete this step then the entry will require input from every assignee before the step can be completed. If the step is assigned to a role only one user in that role needs to complete the step.
ca: Defineix com s'hauria de processar aquest pas. Si tots els encarregats han de completar-lo, llavors l'entrada requerirà introducció de cada encarregat abans que el pas es pugui completar. Si s'assigna el pas a un rol, només caldrà que un usuari d'aquell rol el completi.

en: Delay
ca: Retard

en: Delay until invoices are paid
ca: Espera fins que les factures es paguin

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Delete Comment
ca: Elimina el comentari

en: Delete Post
ca: Elimina-ho

en: Description
ca: Descripció

en: Disable auto-formatting
ca: Desactiva el format automàtic

en: Disable auto-formatting to prevent paragraph breaks being automatically inserted when using HTML to create the email message.
ca: Desactiveu el format automàtic per a previndre la introducció automàtica de salts de paràgraf quan utilitzeu HTML per a crear el cos del missatge.

en: Disabled
ca: Desactivada

en: Discussion
ca: Discussió

en: Display Fields
ca: Mostra els camps

en: Display Name
ca: Nom per a mostrar

en: Display a custom confirmation message
ca: Mostra un missatge de confirmació personalitzat

en: Display a link to the workflow detail page.
ca: Mostra un enllaç a la pàgina de detall del flux de treball.

en: Display a message to the form submitter when the workflow is complete.
ca: Mostra-li un missatge a qui envia el formulari quan el flux de treball es complete.

en: Display a message to the form submitter while the workflow is pending.
ca: Mostra-li un missatge a qui envia el formulari mentre el flux de treball està pendent.

en: Display all fields
ca: Mostra tots els camps

en: Display all fields except selected
ca: Mostra tots els caps excepte els seleccionats

en: Display instructions
ca: Mostra les instruccions

[ctx: Displayed on the settings page after uninstalling a Gravity Flow extension.]
en: %s has been successfully uninstalled. It can be re-activated from the %splugins page%s.
ca: %s s'ha desinstal·lat correctament. Pot tornar a activar-se des de la %spàgina d'extensions%s.

en: Don't have a form you want to use for the workflow? %sCreate a Form%s and add your steps in the Form Settings later.
ca: No teniu cap formulari que vullgueu utilitzar per al flux de treball? %sCreeu-ne un%s i afegiu-li els passos més endavant.

en: Due Date
ca: Data límit

en: Due Date Field
ca: Camp de data límit

en: Due date
ca: Data límit

en: Due date for this step
ca: Data límit per a aquest pas

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Duration
ca: Durada

en: Dynamic
ca: Dinàmica

en: Edit
ca: Edita

en: Edit App
ca: Edita l'aplicació

en: Editable fields
ca: Camps editables

en: Email
ca: Adreça electrònica

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Email Field
ca: Camp de correu electrònic

en: Email Service
ca: Servei de correu electrònic

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Enable
ca: Activa

en: Enable Condition for this step
ca: Activa una condició per a aquest pas

en: Enable Condition for this workflow
ca: Habiliteu la condició per al flux

en: Enable field conditional logic
ca: Activa el camp de lògica condicional

en: Enable the due date setting to allow entries to be highlighted when they have passed their due dates. An optional column can be set on the inbox / status pages too.
ca: Habiliteu la configuració de data límit per a permetre que les entrades es destaquen quan passi la seva data límit. També es pot definir una columna opcional a les pàgines de safata d'entrada i d'estat.

en: Enable the expiration setting to allow this step to expire. Once expired, the entry will automatically proceed to the step configured in the Next Step setting(s) below.
ca: Activeu l'opció de venciment per a permetre que aquest pas venci. Una vegada hagi vençut, la entrada continuarà automàticament amb el pas que es configuri a les opcions de sota.

en: Enable this setting to display a message to the form submitter when the workflow is complete.
ca: Activeu aquesta opció per a mostrar un missatge a qui envia el formulari quan el flux de treball es complete.

en: Enable this setting to display a message to the form submitter while the workflow is pending.
ca: Habiliteu aquesta opció per a mostrar-li un missatge a qui envia el formulari mentre el flux de treball està pendent.

en: Enable this setting to send an email when the entry is approved.
ca: Activeu aquesta opció per a enviar un correu quan l'entrada s'aprovi.

en: Enable this setting to send an email when the entry is rejected.
ca: Activeu aquesta opció per a enviar un correu quan l'entrada es rebutgi.

en: Enable this setting to send an email when the entry is reverted to a user input. The assignee email for the user input step will not be sent as a result.
ca: Activeu aquesta opció per a enviar un correu quan l'entrada es reverteix a un pas d'entrada d'informació. El correu electrònic assignat per a pas d'introducció de dades no s'enviarà com a resultat.

en: Enable this setting to send an email when the entry is updated but the step is not completed.
ca: Activeu aquesta opció per a enviar un correu quan l'entrada s'actualitzi però el pas no es completi.

en: Enable this setting to send an email when the entry is updated completing the step.
ca: Activeu aquesta opció per a enviar un correu quan l'entrada s'actualitzi, completant el pas.

en: Enable this setting to send an email.
ca: Activeu aquesta opció per a enviar un correu.

en: Enable this setting to send email to each of the assignees as soon as the entry has been assigned. If a role is configured to receive emails then all the users with that role will receive the email.
ca: Activeu aquesta opció per a enviar un correu a cada encarregat tan aviat com s'assigni l'entrada. Si un rol es configura per a rebre correus, llavors tots els usuaris amb eixe rol el rebran.

en: Enabled
ca: Activada

en: End:
ca: Fi:

en: Enter Client Secret.
ca: Introduïu el secret de client.

en: Enter Your License Key
ca: Introduïu la clau de llicència

en: Enter a name for the app.
ca: Introduïu un nom per a l'aplicació.

en: Enter a name to uniquely identify this step.
ca: Introduïu un nom com a identificador únic d'aquest pas.

en: Enter the Client Key.
ca: Introduïu la clau de client.

en: Enter the URL of the site.
ca: Introduïu l'URL del lloc.

en: Enter your Gravity Flow License Key below. Your key unlocks access to automatic updates and support. You can find your key in your purchase confirmation email or by logging into your account area on the %sGravity Flow%s site.
ca: Introduïu la vostra clau de llicència del Gravity Flow. La clau us dóna accés a actualitzacions automàtiques i assistència. Podeu trobar la clau en el correu electrònic de confirmació de compra o identificant-vos a l'àrea del vostre compte del lloc web de %sGravity Flow%s.

en: Entries
ca: Entrades

en: Entries per page
ca: Entrades per pàgina

en: Entry
ca: Entrada

en: Entry #
ca: Entrada #

en: Entry Approved
ca: Entrada aprovada

en: Entry Date
ca: Data de l'entrada

en: Entry Detail Admin Actions
ca: Introduïu els detalls de les accions d'administració

en: Entry ID
ca: ID de l'entrada

en: Entry ID missing
ca: Falta l'ID de l'entrada

en: Entry Link
ca: Enllaç de l'entrada

en: Entry Rejected
ca: Entrada rebutjada

en: Entry URL
ca: URL de l'entrada

en: Entry not found
ca: No s'ha trobat l'entrada

en: Entry updated - in progress.
ca: Entrada actualitzada - en progrés.

en: Entry updated and marked complete.
ca: Entrada actualitzada i marcada com a completa.

en: Entry {entry_id} has been approved
ca: L'entrada {entry_id} s'ha aprovat

en: Entry {entry_id} has been rejected
ca: L'entrada {entry_id} s'ha rebutjat

en: Entry {entry_id} has been reverted
ca: L'entrada [entry_id] s'ha revertit

en: Entry {entry_id} has been updated and remains in progress.
ca: L'entrada {entry_id} s'ha actualitzat i es manté en progrés.

en: Entry {entry_id} has been updated completing the step.
ca: L'entrada {entry_id} s'ha actualitzat, completant el pas.

en: Error - Client
ca: Error - client

en: Error - Other
ca: Error: altre

en: Error - Server
ca: Error - servidor

en: Error: Not Sent
ca: Error: no enviada

en: Error: This URL is no longer valid.
ca: Error: aquest URL ja no és vàlid.

en: Error: incorrect entry.
ca: Error: l'entrada no és correcta.

en: Error: step already processed.
ca: Error: el pas ja s'ha processat.

en: Estimate (and Client Record)
ca: Estimació (i registre de client)

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Event ID
ca: ID de l'esdeveniment

en: Every Fifteen Minutes
ca: Cada quinze minuts

en: Example comment.
ca: Exemple de comentari.

en: Except
ca: Excepte

en: Expiration
ca: Venciment

en: Expiration Date Field
ca: Camp de la data de venciment

en: Expiration Status
ca: Estat de venciment

en: Expire this step
ca: Venç aquest pas

en: Expired
ca: Ha vençut

en: Expired: refresh the page
ca: Ha vençut: actualitzeu la pàgina

en: Expires
ca: Data de venciment

en: Export
ca: Exporta

en: Failed
ca: Erroni

en: Feature request
ca: Petició de característica

en: Feeds
ca: Canals de contingut

en: Field
ca: Camp

en: Fields
ca: Camps

en: Fields and Sections support dynamic conditional logic. Pages do not support dynamic conditional logic so they will only be shown or hidden when the page loads.
ca: Els camps i seccions són compatibles amb la lògica condicional dinàmica. Les pàgines no en són compatibles, així doncs només es mostraran o amagaran quan la pàgina es carregui.

en: Filter
ca: Filtre

en: First Name
ca: Nom

en: First Step in the workflow
ca: Primer pas del flux de treball

en: Forbidden
ca: Prohibit

en: Form
ca: Formulari

en: Form ID and Lead ID are required parameters.
ca: L'ID del formulari i l'ID principal són paràmetres necessaris.

en: Form Submitter ("Created By" field)
ca: Enviador de formularis (camp "Creat per")

en: Forms
ca: Formularis

en: From Email
ca: Adreça electrònica del remitent

en: From Email domain must be an %1$sactive domain%3$s. You can learn more about verifying your domain in the %2$sMailgun documentation%3$s.
ca: L'adreça de correu electrònic d'origen ha de ser un %1$sdomini actiu%3$s. Podeu aprendre més quant a la verificació del vostre domini a la %2$sdocumentació de Mailgun%3$s.

en: From Name
ca: Nom del remitent

en: Full
ca: Completa

en: General comment or suggestion
ca: Comentari general o suggeriment

en: Gravity Flow Settings
ca: Opcions del Gravity Flow

en: Gravity Flow Steps imported. IMPORTANT: Check the assignees for each step. If the form was imported from a different installation with different user IDs then steps may need to be reassigned.
ca: S'han importat els passos del Gravity Flow. IMPORTANT: Comproveu els encarregats de cada pas. Si s'ha importat el formulari des d'una instal·lació diferent amb ID d'usuari diferents, potser els passos s'han de reassignar.

en: Gravity Flow Support
ca: Assistència del Gravity Flow

en: Gravity Flow will download important bug fixes, security enhancements and plugin updates automatically. Updates are extremely important to the security of your WordPress site.
ca: El Gravity Flow baixarà correccions d'errors importants, millores de seguretat i actualitzacions d'extensions de manera automàtica. Les actualitzacions són extremadament importants per a la seguretat del vostre lloc de WordPress.

en: Gravity Forms Notifications
ca: Notificacions del Gravity Forms

en: Gravity Forms is already installed and activated. Click the next button to proceed.
ca: Gravity Forms està instal·lat i activat. Feu clic al botó "Següent" per a continuar

en: Gravity Forms is installed and activated but there is a newer version available. You have version %1$s installed but the latest version is %2$s. If you would like us to update Gravity Forms to the latest version, check the box below.
ca: Gravity Forms està instal·lat i activat però hi ha una nova versió disponible. Teniu la versió %1$sinstal·lada, però l'última versió és %2$s. Si voleu que actualitzem Gravity Forms a l'última versió marqueu el camp inferior.

en: Gravity Forms is installed and but it is not activated. There is a newer version available. You have version %1$s installed but the latest version is %2$s. Would you like us to update Gravity Forms to the latest version and activate it?
ca: Gravity Forms està instal·lat però no està activat. Hi ha una nova versió disponible. Teniu la versió %1$sinstal·lada, però l'última versió és %2$s. Si voleu que actualitzem Gravity Forms a l'última versió i l'activem marqueu el camp inferior.

en: Gravity Forms is installed and but it is not activated. Would you like us to activate it?
ca: Gravity Forms està instal·lat però no està activat. Voleu que l'activem?

en: Gravity Forms is not installed. Please %1$spurchase%2$s and install Gravity Forms before continuing.
ca: Gravity Forms no està instal·lat. %1$sCompreu%2$s i instal·leu Gravity Forms abans de continuar.

en: Green Background
ca: Fons verd

en: Green triangle
ca: Triangle verd

en: Help
ca: Ajuda

en: Hidden
ca: Amagada

en: Hide all fields except selected
ca: Amaga tots els camps excepte els seleccionats

en: Highlight
ca: Destaca

en: Highlight Editable Fields
ca: Ressalta els camps editables

en: Highlight this step
ca: Destaca aquest pas

en: Highlighted steps will stand out in both the workflow inbox and the step list. Use highlighting to bring attention to important tasks and to help organise complex workflows.
ca: Els passos destacats sobreeixiran tant a la safata del flux de treball com a la llista de passos. Destaqueu elements per a ressaltar tasques importants i per a ajudar a organitzar fluxos de treball complexos.

en: Hour(s)
ca: Hora(es)

en: I Understand and Accept the Risk
ca: Entenc i accepte els riscos

en: I understand the risks
ca: Entenc els riscos

en: If JSON is selected then the Content-Type header will be set to application/json
ca: Si se selecciona JSON com a capçalera Content-Type, es definirà com a application/json

en: If you don't enter a valid license key, you will not be able to update Gravity Flow when important bug fixes and security enhancements are released. This can be a serious security risk for your site.
ca: Si no introduïu una clau de llicència vàlida, no podreu actualitzar el Gravity Flow quan es publiquin correccions d'errors importants i millores de seguretat. Podríeu posar el vostre lloc en un risc de seguretat seriós.

en: If you don't see Success for all of the above steps, please check details and try again.
ca: Si no veieu «Èxit» a tots els passos anteriors, comproveu els detalls i troneu a provar-ho.

en: If you would like to override the default format used when displaying the comment timestamps, enter your %scustom format%s here.
ca: Si voleu sobreescriure el format que s'utilitza en mostrar els marques de temps dels comentaris, introduïu el vostre %sformat personalitzat%s aquí.

en: Immediately following feed processing
ca: Immediatament en processar el canal

en: Important: Do not enable any of these settings unless all page editors are authorized.
ca: Important: no habiliteu cap d'aquests paràmetres si tots els editors de pàgines no estan autoritzats.

en: Important: Gravity Flow (Development Version) is missing some important files that were not included in the installation package. Consult the readme.md file for further details.
ca: Important: El Gravity Flow (versió en desenvolupament) no troba alguns fitxers importants que no es van incloure en el paquet d'instal·lació. Consulteu el fitxer readme.md per a més detalls.

en: In Progress Email
ca: Correu en progrés

en: In progress
ca: En progrés

en: Inbox
ca: Bústia

en: Inbox Link
ca: Enllaç de la bústia

en: Inbox URL
ca: URL de la bústia

en: Include timelines
ca: Inclou les cronologies

en: Include users from all roles
ca: Inclou usuaris de tots els rols

en: Initiated: %s
ca: Iniciats: %s

en: Install Gravity Forms
ca: Instal·la Gravity Forms

en: Installation Complete
ca: Instal·lació completada

en: Instructions
ca: Instruccions

en: Instructions: check the signature invite status in the WP E-Signature section of the Workflow sidebar and resend if necessary.
ca: Instruccions: comproveu l'estat de la invitació de la signatura a la secció WP E-Signature de la barra lateral «Flux de treball» i torneu a enviar-ho si cal.

en: Instructions: please review the values in the fields below and click on the Approve or Reject button
ca: Instruccions: reviseu els valors dels camps de sota i feu clic al botó Aprova o Rebutja

en: Invalid license
ca: Llicència no vàlida

en: Invalid license key. A valid license key is required to access support. Please check the status of your license key in your account area on GravityFlow.io.
ca: Clau de llicència no vàlida. Es requereix una vàlida per accedir a l'assistència. Comproveu l'estat de la vostra clau de llicència al vostre compte en GravituFlow.io.

en: Invalid or Expired Key : Please make sure you have entered the correct value and that your key is not expired.
ca: La clau no és vàlida o ha vençut: Assegureu-vos que heu introduït el valor correcte i que la clau no ha vençut.

en: Invalid request method
ca: Mètode de petició no vàlid

en: Invalid selection. Please select one of the available choices.
ca: Selecció invàlida. Seleccioneu una de les opcions disponibles.

en: Invalid token
ca: Testimoni no vàlid

en: Invite Status
ca: Estat de la invitació

en: Invoice (and Client Record)
ca: Factura (i registre de client)

en: Invoice Sent
ca: S'ha enviat la factura

en: Invoice paid: %s
ca: Factura pagada: %s

en: Keep background updates enabled
ca: Mantén les actualitzacions activades

en: Key
ca: Clau

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Last 12 months
ca: Els últims 12 mesos

en: Last 3 months
ca: Els últims 3 mesos

en: Last 6 months
ca: Els últims 6 mesos

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Last updated
ca: Última actualització

en: License Key
ca: Clau de llicència

en: Link Text:
ca: Text de l'enllaç:

en: Link to Workflow Entry Detail
ca: Enllaç al detall de l'entrada del flux de treball

en: Lookup User by Email Field
ca: Camp de cerca d'usuari per correu electrònic

en: Manage Form Steps
ca: Gestiona els passos del formulari

en: Manage Settings
ca: Gestiona els paràmetres

en: Manage your Connected Apps in the Workflow->Settings->Connected Apps page.
ca: Gestioneu les aplicacions connectades a la pàgina Flux de treball -> Paràmetres -> Aplicacions connectades.

en: Map selected field values from the request response to the form. Values from the response will be saved in the entry in the selected form.
ca: Assigneu els camps seleccionats a la petició resposta del formulari. Els valors d'aquest formulari es desaran en l'entrada al formulari seleccionat.

en: Map the fields of this form to the selected form. Values from this form will be saved in the entry in the selected form
ca: Assigneu els camps d'aquest formulari al formulari seleccionat. Els valors d'aquest formulari es desaran en l'entrada al formulari seleccionat.

en: Mapping
ca: Assignació

en: Mark Post as Draft
ca: Marca la publicació com a esborrany

en: Match {0} of the following criteria:
ca: Compleix {0} dels següents criteris:

en: Message
ca: Missatge

en: Meta Key
ca: Clau meta

en: Method '%s' not implemented. Must be over-ridden in subclass.
ca: El mètode «%s» no és implementat. Ha de ser sobreescrit a la subclasse.

en: Minute(s)
ca: Minut(s)

en: Month
ca: Mes

en: Multi-User
ca: Multi-usurai

en: Name
ca: Nom

en: Navigation
ca: Navegació

en: New to Gravity Flow?
ca: Sou nou a Gravity Flow?

en: Next
ca: Següent

en: Next Step
ca: Pas següent

en: Next Step if Approved
ca: Pas següent si s'aprova

en: Next Step if Client Error
ca: Pas següent si hi ha un error al client

en: Next Step if Expired
ca: Següent pas si venç

en: Next Step if Server Error
ca: Pas següent si hi ha un error al servidor

en: Next Step if Success
ca: Pas següent si funciona

en: Next step if
ca: Pas següent si

en: Next step if Other Error
ca: Pas següent si hi ha un altre error

en: Next step if Rejected
ca: Pas següent si es rebutja

en: Next step in list
ca: Pas següent a la llista

en: Nickname
ca: Sobrenom

en: No data to display
ca: No hi han dades per mostrar

en: No pending tasks
ca: No hi ha tasques pendents

en: No results matched
ca: No s'ha trobat res

en: No workflow forms.
ca: Not hi ha formularis de fluxes de treball.

en: No workflow steps have been added to any forms yet.
ca: Encara no s'ha afegit cap pas del flux de treball a cap formulari.

en: No, all users will access via the WordPress Dashboard (Workflow menu).
ca: No, tots els usuaris accediran via el tauler de control del WordPress (menú WorkFlow).

en: None
ca: Cap

en: Not authorized
ca: No autoritzat

en: Not required
ca: No és necessària

en: Note
ca: Nota

en: Note: Connected Apps can only be used in Outgoing Webhook steps.
ca: Nota: les aplicacions connectades només es poden utilizar en webhooks de sortida.

en: Note: the schedule setting requires the WordPress Cron which is included and enabled by default unless your host has deactivated it.
ca: Nota: l'opció de programar requereix el WordPress Cron, que es troba inclòs i activat de manera predeterminada, a no ser que el vostre amfitrió l'hagi desactivat.

en: Note: this message will not be displayed when the form submitter is an assignee of a workflow step. Use the step's instructions setting instead.
ca: Nota: aquest missatge no es mostrarà quan qui envia el formulari siga el responsable del pas al flux de treball. Utilitzeu l'opció d'instruccions del pas en compte d'aquesta.

en: Notification
ca: Notificació

en: Number
ca: Número

en: Off
ca: Inactiu

en: On
ca: Actiu

en: Only one assignee is required to approve
ca: Només cal que un encarregat ho aprovi

en: Only one assignee is required to complete the step
ca: Només es necessita un encarregat per a completar el pas

en: Only when the page loads
ca: Només en carregar la pàgina

en: Oops! We could not locate your entry.
ca: No hem pogut ubicar la vostra entrada.

en: Oops! We couldn't find your lead. Please try again
ca: No hem pogut trobar la vostra indicació. Torneu a provar-ho.

en: Order
ca: Comanda

en: Order Summary
ca: Resum de la comanda

en: Other User Meta
ca: Altra informació meta de l'usuari

en: Outgoing Webhook
ca: Webhook de sortida

en: Outgoing Webhook URL
ca: URL del webhook de sortida

en: Overdue
ca: Endarrerit

en: Paid
ca: Pagat

en: Partial Entry Submission
ca: Enviament parcial de l'entrada

en: Password
ca: Contrasenya

en: Payment Amount
ca: Quantitat

en: Payment Date
ca: Data de pagament

en: Payment Status
ca: Estat del pagament

en: Pending
ca: Pendent

en: Pending Approval
ca: Pendent d'aprovació

en: Pending Input
ca: Acció pendent

en: Pending Message
ca: Missatges pendents

en: Perform this step if
ca: Executa aquest pas si

en: Please %1$sactivate%2$s your license to access this page.
ca: %1$sActiveu%2$s la vostra llicència per a accedir a aquesta pàgina.

en: Please accept the terms
ca: Accepteu els termes

en: Please accept the terms.
ca: Accepteu els termes.

en: Please check the documentation before submitting a support request
ca: Comproveu la documentació abans d'enviar una sol·licitud d'assistència

en: Please enter a valid email address.
ca: Introduïu una adreça de correu electrònic vàlida

en: Please enter a valid license key.
ca: Introduïu una clau de llicència vàlida.

en: Please fill in all required fields
ca: Ompliu tots els camps requerits

en: Please resolve the following issues to use %s:
ca: Resolgueu els problemes següents per a utilitzar %s:

en: Please resume the following form: {workflow_resume_partial_entry_link}
ca: Continueu amb el formulari següent {workflow_resume_partial_entry_link}

en: Please take a few minutes to go through the %1$sintroduction to the features%2$s and the tutorial videos below. The documentation also contains a detailed guide showing %3$show to create your first workflow%4$s.
ca: Destineu uns minuts a seguir la %1$sintroducció a les característiques%2$s i els videotutorials següents. La documentació també conté una guia detallada mostrant %3$scom crear el vostre primer flux de treball%4$s.

en: Post Action if Approved:
ca: Acció si s'aprova:

en: Post Action if Rejected:
ca: Acció si es rebutja:

en: Preserve current display name
ca: Preserva el nom públic actual

en: Preserve current email
ca: Preserva el correu electrònic actual

en: Preserve current first name
ca: Preserva el nom actual

en: Preserve current last name
ca: Preserva el cognom actual

en: Preserve current nickname name
ca: Preserva el sobrenom actual

en: Preserve current roles
ca: Preserva els rols actuals

en: Preview
ca: Visualització prèvia

en: Price
ca: Preu

en: Print
ca: Imprimeix

en: Print all of the selected entries at once.
ca: Imprimeix totes les entrades seleccionades a la vegada.

en: Process this workflow if
ca: Processa aquest flux si

en: Processed
ca: Processat

en: Processed: %s
ca: Processats: %s

en: Processing
ca: En procés

en: Product
ca: Producte

en: Publish Post
ca: Publica-ho

en: Published
ca: Publicat

en: Published Workflow Forms
ca: Formularis de flux de treball publicats

en: Purchase Email
ca: Adreça de correu electrònic de compra

en: Queued
ca: En cua

en: Quick Start?
ca: Voleu començar ràpidament?

en: Radio buttons (default: Complete)
ca: Botons d'opció (predeterminat: Complet)

en: Radio buttons (default: In progress)
ca: Botons d'opció (predeterminat: en progrés)

en: Raw Body
ca: Cos en brut

en: Raw request
ca: Petició en brut

en: Re-authorize App
ca: Autoritza l'aplicació de nou

en: Redirecting for user authorization - you may need to login first
ca: S'està redirigint per a obtindre autorització. Potser cal que inicieu sessió abans

en: Refunded
ca: Retornat

en: Reject
ca: Rebutja

en: Reject Link
ca: Enllaç de rebuig

en: Reject Token
ca: Testimoni de rebuig

en: Reject URL
ca: URL de rebuig

en: Rejected
ca: Rebutjat

en: Rejected.
ca: Rebutjat.

en: Rejection Email
ca: Correu electrònic de rebuig

en: Reminder
ca: Recordatori

en: Repeat every
ca: Repeteix cada

en: Repeat reminder
ca: Repeteix el recordatori

en: Replace current roles
ca: Reemplaça els rols actuals

en: Reply To
ca: Respon a:

en: Reports
ca: Informes

en: Request Authentication Type
ca: Tipus de requeriment d'autentificació

en: Request Body
ca: Cos de la sol·licitud

en: Request Field Values
ca: Valors dels camps de la petició

en: Request Headers
ca: Capçaleres de la petició

en: Request Method
ca: Mètode de la sol·licitud

en: Required if approved
ca: Necessària si s'aprova

en: Required if complete
ca: Necessari si es completa

en: Required if in progress
ca: Necessari si és en progrés

en: Required if rejected
ca: Necessària si es rebutja

en: Required if reverted
ca: Necessària si es reverteix

en: Required if reverted or rejected
ca: Necessària si es reverteix o es rebutja

en: Resend
ca: Reenvia

en: Resend the assignee email after
ca: Reenvia el correu electrònic després de

en: Response Field Values
ca: Valors dels camps de la resposta

en: Response Mapping
ca: Assignació de la resposta

en: Restart Workflow
ca: Reinicia el flux de treball

en: Restart this step
ca: Reinicia aquest pas

en: Return to list
ca: Torna a la llista

en: Revert
ca: Reverteix

en: Revert Email
ca: Reverteix él correu electrònic

en: Revert to User Input step
ca: Reverteix al pas d'introducció d'informació per l'usuari

en: Reverted to step
ca: Revertit al pas

en: Reverted to step:
ca: Revertit al pas:

en: Review &amp; Sign
ca: Revisa i signa

en: Revoke
ca: Revoca

en: Revoke a token
ca: Revoca un testimoni

en: Role
ca: Rol

en: Roles
ca: Rols

en: Routing
ca: Encaminament

en: Save
ca: Desa

en: Save Progress
ca: Desa el progrés

en: Schedule
ca: Programa-ho

en: Schedule Date Field
ca: Camp de programació de la data

en: Schedule due date
ca: Ptrograma una data límit

en: Schedule expiration
ca: Programa el venciment

en: Schedule this step
ca: Programa aquest pas

en: Schedule this workflow
ca: Programa aquest flux

en: Scheduled
ca: Programada

en: Scheduling a step will queue entries and prevent them from starting this step until the specified date or until the delay period has elapsed.
ca: Programar un pas posarà les entrades en cua i evitarà que iniciïn aquest pas fins que no arribi la data especificada o fins que el període de retard es compleixi.

en: Scheduling the workflow will queue entries and prevent them from starting the workflow until the specified date or until the delay period has elapsed.
ca: Programar el flux farà que les entrades es posen a la cua i evitarà que el flux comenci fins a la data especificada o fins que el temps d'espera hagi passat.

en: Search
ca: Cerca

en: Security Options
ca: Opcions de seguretat

en: Select
ca: Selecciona

en: Select A Workflow Form
ca: Seleccioneu un formulari de flux de treball

en: Select Assignees
ca: Seleccioneu encarregats

en: Select Fields
ca: Seleccioneu els camps

en: Select Meta Key
ca: Seleccioneu una clau meta

en: Select Roles
ca: Seleccioneu els rols

en: Select User Field
ca: Camp de selecció de formulari

en: Select a %s Field
ca: Seleccioneu un camp %s

en: Select a Connected App
ca: Seleccioneu una aplicació connectada

en: Select a Field
ca: Seleccioneu un camp

en: Select a Form to use for your Workflow
ca: Seleccioneu un formulari per al vostre flux de treball

en: Select a Name
ca: Seleccioneu un nom

en: Select an Email Field
ca: Camp de selecció de correu electrònic

en: Select an action
ca: Seleccioneu una acció

en: Select how the user's name should be displayed publicly.
ca: Seleccioneu com voleu que es mostre públicament el nom de l'usuari

en: Select how the user's roles should be updated.
ca: Seleccioneu com s'han d'actualitzar els rols dels usuaris.

en: Select page
ca: Seleccioneu una pàgina

en: Select the fields to display to the form submitter when the workflow is complete. Users with the "View All" capability can see all fields.
ca: Seleccioneu els camps a mostrar-li a qui envia el formulari quan el flux de treball es complete. Els usuaris amb permís per a veure-ho tot podran veure tots els camps.

en: Select the fields to hide or display for users who are not assignees while the workflow is in progress. Users with the "View All" capability can see all fields.
ca: Seleccioneu els camps a amagar o mostrar per a usuaris que no són els responsables quan el flux de treball està en progrés. Els usuaris amb permís per a veure-ho tot podran veure tots els camps.

en: Select the fields to hide or display.
ca: Seleccioneu els camps a mostrar o amagar

en: Select the form field that should be used for the user's email address.
ca: Seleccioneu el camp del formulari que s'ha d'utilitzar per al correu electrònic de l'usuari.

en: Select the form field that should be used for the user's first name.
ca: Seleccioneu el camp del formulari que s'ha d'utilitzar per al nom de l'usuari

en: Select the form field that should be used for the user's last name.
ca: Seleccioneu el camp del formulari que s'ha d'utilitzar per al cognom de l'usuari.

en: Select the form field that should be used for the user's nickname.
ca: Seleccioneu el camp del formulari que s'ha d'utilitzar per al sobrenom de l'usuari

en: Select the forms you wish to publish on the Submit page.
ca: Seleccioneu els formularis que voleu publicar a la pàgina d'enviaments.

en: Select the page to be used for the form submission. This can be the Workflow Submit Page in the WordPress Admin Dashboard or you can choose a page with either a Gravity Flow submit shortcode or a Gravity Forms shortcode.
ca: Seleccioneu la pàgina que voleu utilitzar per a l'enviament del formulari. Pot ser la pàgina d'enviament del flux de treball al Tauler d'administriació del WordPress o podeu triar una pàgina amb un codi curt d'enviament de Gravity Flow o una pàgina amb un codi curt de Gravity Forms.

en: Select the pages which contain the following gravityflow shortcodes. For example, the inbox page selected below will be used when preparing merge tags such as {workflow_inbox_link} when the page_id attribute is not specified.
ca: Seleccioneu les pàgines que contenen els codis curts «gravityflow» següents. Per exemple, la pàgina de bústia seleccionada a sota s'utilitzarà en preparar etiquetes de fusió, com ara  {workflow_inbox_link}, quan l'atribut page_id no s'ha especificat.

en: Select the role the user should be assigned.
ca: Seleccioneu el rol que se li ha d'assignar a l'usuari.

en: Select which service should be used to send the workflow emails. WordPress uses the server hosting your site or an active SMTP plugin.
ca: Seleccioneu quin servei s'hauria d'utilitzar per enviar els correus electrònics del flux de treball. WordPress utilitzar el servidor del vostre allotjament o una extensió activa de SMTP.

en: Selected
ca: Seleccionada

en: Send
ca: Envia

en: Send Email to the assignee(s).
ca: Envia un correu als encarregats.

en: Send To
ca: Envia a

en: Send an email to the assignee
ca: Envia un correu a l'encarregat

en: Send debugging information. (This includes some system information and a list of active plugins. No forms or entry data will be sent.)
ca: Envia informació de depuració (això inclou informació del sistema i una llista de les extensions actives. No s'enviarà cap formulari ni dades d'entrades).

en: Send email when the entry is approved
ca: Envia un correu quan l'entrada s'aprovi

en: Send email when the entry is rejected
ca: Envia un correu quan l'entrada es rebutgi

en: Send email when the entry is reverted to a user input step
ca: Envia un correu quan l'entrada es revertisca a un pas d'introducció de dades per a l'usuari

en: Send email when the step is complete.
ca: Envia un correu quan el pas es completi.

en: Send email when the step is in progress.
ca: Envia un correu quan el pas és en progrés.

en: Send reminder
ca: Envia un recordatori

en: Send to step:
ca: Envia'l al pas:

en: Sent
ca: Enviada

en: Sent Notification:
ca: Notificació enviada:

en: Sent Notification: %s
ca: Notificació enviada: %s

en: Sent to step: %s
ca: S'ha enviat al pas: %s

en: Set this to ON to allow Gravity Flow to download and install bug fixes and security updates automatically in the background. Requires a valid license key.
ca: Activeu això per a permetre al Gravity Flow baixar i instal·lar correccions d'errors i actualitzacions de seguretat de manera automàtica en segon pla. Es requereix una clau de llicència vàlida.

en: Settings
ca: Opcions

en: Settings updated successfully
ca: Les opcions s'han actualitzat correctament

en: Setup the HTTP headers to be sent with the webhook request.
ca: Configureu les capçaleres HTTP que s'enviaran amb la petició de webhook.

en: Shortcode Security
ca: Seguretat del codi curt

en: Show Fields
ca: Mostra els camps

en: Show Roles
ca: Mostra els rols

en: Show Users
ca: Mostra els usuaris

en: Sort by field
ca: Ordena per camp

en: Source URL
ca: URL d'origen

en: Source Url
ca: URL d'origen

en: Standard User Meta
ca: Meta de l'usuari estàndard

en: Start
ca: Comença

en: Start the Workflow once payment has been received.
ca: Comença el flux de treball una vegada es rebi el pagament.

en: Start this step %1$s %2$s %3$s %4$s
ca: Comença aquest pas %1$s%2$s%3$s%4$s

en: Start this step %1$s %2$s after the workflow step is triggered.
ca: Comença aquest pas %1$s%2$sdesprés que el pas del flux s'hagi llençat.

en: Start this step on %s
ca: Comença aquest pas en %s

en: Start this workflow %1$s %2$s %3$s %4$s
ca: Comença aquest flux %1$s%2$s%3$s%4$s

en: Start this workflow %1$s %2$s after the form submission or after the partial entry has been created or updated.
ca: Comenceu aquest flux %1$s%2$sdesprés d'enviar el formulari o després d'haver creat o actualitzat una entrada parcial.

en: Start this workflow %1$s %2$s after the form submission.
ca: Comenceu aquest flux %1$s%2$sdesprés d'enviar el formulari.

en: Start this workflow on %s
ca: Comença aquest flux el %s

en: Start:
ca: Inici:

en: Status
ca: Estat

en: Status Labels
ca: Etiquetes d'estat

en: Status after expiration
ca: Estat després el venciment

en: Status:
ca: Estat:

en: Step
ca: Pas

en: Step %s (deleted)
ca: Pas %s (suprimit)

en: Step Completion
ca: Finalització del pas

en: Step ID #
ca: Identificador del pas

en: Step Type
ca: Tipus de pas

en: Step completed and average duration
ca: Pas completat i durada mitjana

en: Step completed and average duration by assignee
ca: Pas completat i durada mitjana per encarregat

en: Step expired
ca: El pas ha vençut

en: Step name
ca: Nom del pas

en: Step settings updated. %sBack to the list%s or %sAdd another step%s.
ca: S'han actualitzat les opcions del pas. %sTorna a la llista%s o %sAfegeix un altre pas%s.

en: Subject
ca: Assumpte

en: Submission Page
ca: Pàgina d'enviament

en: Submit
ca: Envia

en: Submit a Workflow
ca: Envieu un flux de treball

en: Submit a Workflow Form
ca: Envieu un formulari de flux de treball

en: Submit buttons (Save and Submit)
ca: Botons d'enviament (Desa i Envia)

en: Submitted
ca: Enviada

en: Submitted by
ca: Enviada per

en: Submitter
ca: Enviat per

en: Success
ca: Èxit

en: Suggestion or steps to reproduce the issue.
ca: Suggerència o passos per a reproduir el problema.

en: Support
ca: Assistència

en: Thank you! We'll be in touch soon.
ca: Gràcies! Us contestarem aviat.

en: Thank you.
ca: Gràcies.

en: The %1$sinbox%2$s is the place where workflow assignees access their pending tasks. Required for %3$sone-click approval%4$s and %5$scancel%6$s links.
ca: La %1$ssafata d'entrada%2$sés el lloc on els responsables del flux de treball accedeixen a les seves tasques pendents. És necessari per als enllaços d'%3$saprovació en un clic%4$s i de %5$scancel·lació%6$s.

en: The %1$sstatus page%2$s displays all the entries for the current user. The administrator sees all the entries.
ca: La %1$spàgina d'estat%2$s mostra totes les entrades per a l'usuari actual. L'administrador veu totes les entrades.

en: The %1$ssubmit page%2$s displays the forms that have been published for workflows.
ca: La %1$spàgina d'enviament%2$smostra els formularis que s'han publicat per als fluxos de treball.

en: The Gravity Forms form builder plugin is required but it is not installed. Would you like us to download and activate it?
ca: L'extensió de construcció de formularis Gravity Forms és necessària, però no està instal·lada. Voleu que la baixem i l'activem?

en: The Revert setting enables a third option in addition to Approve and Reject which allows the assignee to send the entry directly to a User Input step without changing the status. Enable this setting to show the Revert button next to the Approve and Reject buttons and specify the User Input step the entry will be sent to.
ca: L'opció de revertir activa una tercera opció a més de la d'aprovar i rebutjar, que permet a l'encarregat enviar l'entrada directament a un pas d'introducció d'usuari, sense canviar-hi l'estat. Activeu aquesta opció per a mostrar el botó Reverteix al costat dels botons Aprova i Rebutja, i especifiqueu el pas d'introducció d'usuari al que s'enviarà l'entrada.

en: The default From Email to be used when the From Email setting is not configured on the individual steps.
ca: L'adreça de correu electrònic predeterminada per a utilitzar quan el paràmetre no està configurat per als passos individuals.

en: The default From Name to be used when the From Name setting is not configured on the individual steps.
ca: El nom predeterminat per a utilitzar-lo quan el paràmetre del nom d'origen no s'ha configurat als passos individuals.

en: The destination file is not writeable
ca: No es pot escriure al fitxer de destí

en: The entry does not currently have an active step.
ca: Aquesta entrada encara no té un pas actiu.

en: The entry is not on the expected step.
ca: L'entrada no és al pas que s'esperava.

en: The key %s does not match any element in the response.
ca: La clau %s no coincideix amb cap element de la resposta.

en: The plugin required by this step type is missing.
ca: Falta l'extensió que aquest tipus de pas requereix.

en: The status could not be changed because this step has already been processed.
ca: No s'ha pogut canviar l'estat perquè aquest pas ja s'ha processat.

en: The text entered in the Note box will be added to the timeline. Use this setting to select the options for the Note box.
ca: El text introduït a la caixa Nota s'afegirà a la cronologia. Utilitzeu aquesta opció per a seleccionar les opcions de la caixa Nota.

en: There is %s entry currently on this step. This entry may be affected if the settings are changed. | There are %s entries currently on this step. These entries may be affected if the settings are changed.
ca[0]: Hi ha %s entrada actualment en aquest pas. Aquesta entrada podria veure's afectada si es canvien les opcions.
ca[1]: Hi ha %s entrades actualment en aquest pas. Aquestes entrades podrien veure's afectades si es canvien les opcions.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
ca: Hi ha disponible una versió nova del %1$s. %2$sVegeu els detalls de la versió %3$s%4$s o %5$sactualitzeu ara%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
ca: Hi ha disponible una versió nova del %1$s. %2$sVegeu els detalls de la versió %3$s%4$s.

en: There was a problem submitting your request. Please open a support ticket on GravityFlow.io
ca: S'ha produït un error en enviar la vostra petició. Obriu un tiquet d'assistència al GravityFlow.io

en: There was a problem while updating the assignee status.
ca: S'ha produït un problema actualitzat l'estat del responsable.

en: There was a problem while updating your form.
ca: Hi ha hagut un problema en actualitzar el formulari.

en: There was an error while saving the settings
ca: S'ha produït un error en desar les opcions

en: There was an error while saving the step settings
ca: S'ha produït un error en desar les opcions del pas

en: There was an issue deleting this comment.
ca: Hi ha hagut un problema en eliminar el comentari.

en: This feature is activated by default unless you opt to disable it below. We only recommend disabling background updates if you intend on managing updates manually. A valid license is required for background updates.
ca: Aquesta característica es troba activada de forma predeterminada, a no ser que la desactiveu a sota. Només recomanem desactivar les actualitzacions en segon pla si teniu la intenció de gestionar-les de manera manual. Es requereix una llicència vàlida per a les actualitzacions en segon pla.

en: This field is required.
ca: Aquest camp és necessari.

en: This is required in order to complete the installation.
ca: Això és necessari per poder completar la instal·lació.

en: This means you're missing out on security fixes, updates and support.
ca: Això vol dir que esteu perdent-vos correccions a problemes de seguretat, actualitzacions i suport.

en: This setting allows the allow_anonymous attribute to be used in the shortcode.
ca: Aquest paràmetre permet utilitzar l'atribut allow_anonymous en el codi curt.

en: This setting allows the assignee to save the field values without submitting the form as complete. Select Disabled to hide the "in progress" option or select the default value for the radio buttons.
ca: Aquesta opció permet als encarregats desar els valors del camp sense enviar el formulari complet. Seleccioneu Desactivada per a amagar l'opció «en progrés» o seleccioneu el valor predeterminats dels botons d'opció.

en: This setting allows the display_all attribute to be used in the shortcode.
ca: El paràmetre permet que s'utilitzi l'atribut display_all al codi curt.

en: This setting allows the fields attribute to be used in the shortcode.
ca: Aquest paràmetre permet que utilitzar l'atribut dels camps al codi curt.

en: This step expires on
ca: El pas venç el

en: This step has a due date on
ca: Aquest pas té data límit

en: This step type is missing.
ca: Falta el tipus de pas.

en: This step will expire
ca: El pas vençerà

en: Timeline
ca: Cronologia

en: Title
ca: Títol

[ctx: Title for the uninstall section on the settings page for a Gravity Flow extension.]
en: Uninstall %s Extension
ca: Desinstal·lació de l'extensió %s

en: Token already expired
ca: El testimoni ja ha vençut

en: Token revoked
ca: S'ha revocat el testimoni

en: Tools
ca: Eines

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Trash Post
ca: Envia-ho a la paperera

en: Turn off background updates
ca: Desactiva les actualitzacions

en: Type
ca: Tipus

en: Type to search
ca: Escriviu per a cercar

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Unit Price
ca: Preu unitari

en: Update
ca: Actualitza

en: Update Settings
ca: Actualitza les opcions

en: Update Step Settings
ca: Actualitza les opcions del pas

en: Update User
ca: Actualitza l'usuari

en: Updates will only be available if you have entered a valid License Key
ca: Les actualitzacions només estaran disponibles si heu introduït una clau de llicència vàlida.

en: User
ca: Usuari

en: User (Created by)
ca: Usuari (creat per)

en: User Field
ca: Camp d'usuari

en: User IP
ca: IP d'usuari

en: User Input
ca: Introducció d'usuari

en: User Meta
ca: Metainformació de l'usuari

en: User Registration
ca: Registre d'usuari

en: User Registration feed processed: %s
ca: Canal de registre d'usuari processat: %s

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Users
ca: Usuaris

en: Users Role Filter
ca: Filtre de rols d'usuari

en: Users and roles fields will appear in this list. If the form contains any assignee fields they will also appear here. Click on an item to select it. The selected items will appear on the right. If you select a role then anybody from that role can approve.
ca: En aquesta llista apareixeran els camps d'usuaris i rols. Si el formulari conté qualsevol camp d'encarregats també hi apareixeran aquí. feu clic en un element per a seleccionar-lo. Els elements seleccionats apareixeran a la dreta. Si seleccioneu un rol, qualsevol amb eixe rol podrà aprovar.

en: Users can access workflowws via the front-end of your site and/or from the built-in WordPress admin pages (Workflow menu). If you would like your users to access via the front-end of your site then you'll need to add some pages.
ca: Els usuaris poden accedir als fluxos de treball des de la interfície del vostre lloc web o des de les pàgines integrades al tauler d'administració del WordPress (al menú Workflow). Si voleu que els usuaris accedeixin a través de la interfície pública heu d'afegir algunes pàgines.

en: Using Consumer Key and Secret to Get Temporary Credentials
ca: S'està utilitzant la clau i el secret de client per a obtenir credencials temporals

en: Using credentials from user authorization to get permanent credentials
ca: S'estan utilitzant les credencials de l'autorització per a obtindre credencials permanents

en: Value
ca: Valor

en: View
ca: Mostra

en: View All
ca: Mostra-ho tot

en: View Details
ca: Mostra els detalls

en: View Less
ca: Mostra'n menys

en: View More
ca: Mostra'n més

en: Voided
ca: Nul

en: WARNING: You are about to delete this item.
ca: AVÍS: Esteu a punt de suprimir aquest element.

en: Waiting for workflow activity
ca: S'està esperant activitat del flux de treball

en: Warning! ALL Gravity Flow settings will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
ca: Atenció! TOTES les opcions del Gravity Flow s'eliminaran. Això no es pot desfer. «D'acord» per a eliminar-les, «Cancel·la» per a aturar-ho.

en: Webhook sent. %1$s RESPONSE: %2$s
ca: Webhook enviat. %1$s RESPOSTA: %2$s

en: Website
ca: Lloc web

en: Week(s)
ca: Setmana(es)

en: Whether to map selected values from the request response to the form entry.
ca: Si voleu assignar valors seleccionats de la resposta a l'entrada del formulari

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Workflow Activity
ca: Activitat del flux de treball

en: Workflow Assignee
ca: Encarregat del flux de treball

en: Workflow Cancelled
ca: Flux de treball cancel·lat

en: Workflow Complete
ca: Flux de treball complet

en: Workflow Condition
ca: Condició del flux

en: Workflow Detail Link
ca: Enllaç al detall del flux de treball

en: Workflow Emails
ca: Correus electrònics del flux de treball

en: Workflow Fields
ca: Camps de flux de treball

en: Workflow Fields add advanced workflow functionality to your forms.
ca: Els camps de flux de treball afegeixen funcionalitats avançades als vostres formularis.

en: Workflow Form
ca: Formulari de flux de treball

en: Workflow Inbox
ca: Bústia del flux de treball

en: Workflow Note
ca: Nota del flux de treball

en: Workflow Pages
ca: Pàgines de flux de treball

en: Workflow Reports
ca: Informes del flux de treball

en: Workflow Schedule
ca: Flux programat

en: Workflow Status
ca: Estat del flux de treball

en: Workflow Step Settings
ca: Opcions del pas del flux de treball

en: Workflow Step restarted.
ca: S'ha reiniciat el pas del flux de treball.

en: Workflow Steps
ca: Passos del flux de treball

en: Workflow Submitted
ca: S'ha enviat el flux de treball

en: Workflow base missing
ca: Falta la base del flux de treball

en: Workflow cancelled.
ca: S'ha cancel·lat el flux de treball.

en: Workflow complete
ca: Flux de treball completat

en: Workflow notification
ca: Notificació del flux de treball

en: Workflow restarted.
ca: S'ha reiniciat el flux de treball.

en: Workflow: approved or rejected
ca: Flux de treball: aprovat o rebutjat

en: Workflow: cancelled
ca: Flux de treball: cancel·lat

en: Workflow: complete
ca: Flux de treball: complet

en: Workflow: user input
ca: Flux de treball: aportació d'usuari

en: Workflows Completed
ca: Fluxos de treball completats

en: Workflows completed and average duration
ca: Fluxos de trebal completats i durada mitjana

en: Workflows completed and average duration by month
ca: Fluxos de treball completats i durada mitjana per mes

en: Workflows restarted.
ca: S'han reiniciat els fluxos de treball.

en: Would you like to create custom inbox, status, and submit pages now? The pages will contain the %s[gravityflow]%s shortcode.
ca: Voleu crear les pàgines d'entrada, estat i enviament ara? Les pàgines contindran el codi curt %s[gravityflow]%s.

en: Would you like to delete this comment? 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
ca: Voleu eliminar aquest comentari? «Cancel·la» per a aturar-ho. «D'acord» per a eliminar-lo.

en: Would you like to delete this file? 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
ca: Voleu eliminar aquest fitxer? «Cancel·la» per a aturar-ho. «D'acord» per a eliminar-lo.

en: Yes, activate Gravity Forms.
ca: Si, activeu el Gravity Forms.

en: Yes, create front-end pages now. (Recommended)
ca: Si, crea les pàgines ara. (recomanat)

en: Yes, download and activate Gravity Forms.
ca: Si, baixa i activa Gravity Forms.

en: Yes, update Gravity Forms
ca: Si, actualitzeu Gravity Forms.

en: Yes, update and activate Gravity Forms.
ca: Si, actualitzeu i activeu Gravity Forms

en: You are about to delete this app '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ca: Esteu a punt de suprimir l'aplicació «%s»
    «Cancel·la» per a aturar-ho, «D'acord» per a suprimir-la.

en: You do not have permission to install plugin updates
ca: No teniu permisos per a instal·lar actualitzacions d'extensions

en: You don't have any Connected Apps configured.
ca: No teniu configurada cap aplicació connectada.

en: You don't have any feeds set up.
ca: No heu configurat cap canal.

en: You don't have any steps configured. Let's go %screate one%s!
ca: No hi ha configurat cap pas. Anem a %sconfigurar-ne un%s!

en: You don't have permission to view this entry.
ca: No teniu permís per a veure aquesta entrada.

en: You don't have permission to view this page
ca: No teniu permisos per a veure aquesta pàgina

en: You don't have sufficient permissions to update the step settings.
ca: No teniu permisos suficients per actualitzar els paràmetres del pas.

en: You haven't submitted any workflow forms yet.
ca: Encara no heu enviat cap formulari de flux de treball.

en: You must provide a color value for the active highlight to apply.
ca: Cal que indiqueu un valor del color per a que s'apliqui el destacat.

en: Your %s license has expired.
ca: La vostra llicència de%s ha expirat

en: Your %s license has not been activated.
ca: La llicència de %s no s'ha activat.

en: Your %s license is inactive.
ca: La llicència de %s és inactiva.

en: Your %s license is invalid.
ca: La llicència de %s és invàlida.

en: Your inbox of pending tasks
ca: La vostra bústia de tasques pendents

en: Your license for %s has expired.
ca: La vostra llicència per al %s ha expirat.

en: Your license key has already been set.
ca: Ja s'ha definit la clau de la vostra llicència.

en: Your workflows
ca: Els vostres fluxos de treball

en: after
ca: després

en: after the workflow step has started.
ca: després que el pas del flux de treball s'hagi iniciat.

en: before
ca: abans

en: day(s)
ca: dies

en: include timeline
ca: inclou la cronologia

en: show empty fields
ca: mostra els camps buits

en: yyyy-mm-dd
ca: dd-mm-yyyy
